Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 36

15157.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

15158.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Kállai Gábor, Szabolcsi János: 64 kockára 64 teszt. Végjátéktesztek. Bp., é.n., Alfadat-Press. Kiadói papírkötés, ragasztott elülső borítóval, de belül jó állapotban.
15159.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15160.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15161.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Weis, Jürg: Klippen und Klüfte. Zürich - Leipzig, 1942, Orell Füssli Verlag. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15162.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Maduschka, Leo: Junger Mensch im Gebirg. München, 1936, Gesellschaft Alpiner Bücherfreunde. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15163.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15164.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Paulcke, Wilhelm: Berge als Schicksal. München, 1936, Verlag F. Bruckmann. Vászonkötésben, jó állapotban.
15165.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15166.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15167.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15168.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft