Militária

Tételek száma: 37

~1970-1980. "Magyar Néphadsereg Nyugállományúak Klubja" zománcozott fém jelvény (26x26mm) T:2
31061.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

31062.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
32,47

31063.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
38,96

31064.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
25,97

DN "Honvédségért" Br emlékplakett eredeti dísztokban (80mm) T:1
31065.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 javított szalag Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" gilt Br medallion on ribbon C:XF restored ribbon
31066.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,55

31067.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,60

Németország / Weimari Köztársaság 1921. "Német Háborús Emékérem" aranyozott Br érem mellszalagon (32mm) T:2 Germany / Weimar Republic 1921. "German Honorary World War Commemorative Medal of the German Legion of Honour" gold plated Br medal with ribbon (32mm) C:XF
31068.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,55

Német Harmadik Birodalom 1939. "Háborús Érdemkereszt II. osztálya kardokkal" Br kitüntetés gyártói jelzés nélkül, modern mellszalaggal T:2 German Third Reich 1939. "War Merit Cross 2nd Class with Swords (Kriegsverdienstkreuz 2. Klasse mit Schwertern)" Br decoration without maker's mark, with modern ribbon C:XF
31069.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
19,48

31070.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,90

Szovjetunió 1965. "Háborús Veteránok és Antifasiszta Pártok Találkozója" zománcozott fém kitüntetés + DN "Sztálingrádi csata" aranyozott, festett jelvény T:2 Soviet Union 1965. "International Meeting of Veterans and Anti-fascist Parties" enamelled metal decoration + ND "Battle of Stalingrad" gold plated, enamelled badge C:XF
31071.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

~1970-1980.  9db-os Magyar Néphadsereg tétel, benne csak különféle jelvények, közte "Kiváló Katona - 1" + "Kiváló Rajparancsnok - 1" + "Kiváló Szakaszparancsnok - 1" + "Kiváló Szakaszparancsnok - 1" + "Élenjáró Katona - 1" + "Élenjáró Szakaszparancsnok - 1" + "Kiváló Századparancsnok" + "Élenjáró Zászlóaljparancsnok - 1" mind zománcozott fém sapkajelvény T:1-,2
31072.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft