Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 126

1986. "40 éves a Malév" Br emlékplakett (77mm) T:2
30575.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
11,04

1989. "Emlékül" aranyozott, ezüstözött fém ÁPV látogatói emlékérem (42mm) T:1-(PP)
30576.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7,79

1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" aranyozott fém, piefort emlékérem tokban (65mm) + DN "Országos Testnevelési és Sporthivatal / Magyar Köztársaság" piefort aranyozott Br emlékérem, két férőhelyes fa dísztokban (65mm) T:1-,2(PP) felületi karc, ujjlenyomat
30577.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,69

~1990. "Magyar Szocialista Párt 1989-1999 / Európai Szocialisták Pártja" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,35g/0,999/42,5mm) T:PP
30578.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

30579.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,32

30580.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

30581.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

30582.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

30583.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

30584.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1994. "125 éves az FM Műszaki Intézet - Gödöllő 1869-1994" Br plakett (68mm) T:2
30585.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,62

1994. "Balassi Bálint halálának 400. évfordulója / Életünket, amellyel sorsunknak tartozunk, fordítsuk a haza üdvére" Br emlékérem. Szign.: FV  T:1
30586.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft