Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 56

A természet ABC-je. Bp., 1995, Reader's Digest Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15520.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Weninger Antal: Szellem és egészség. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Javított gerincű papírkötésben, viseltes borítóval, de belül jó állapotban.
15521.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Varázslatos Föld körüli utazás. Vulkánok, vízesések, sivatagok. 2004, Reader's Digest. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15522.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

15523.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Fischer-Dückelmann: A nő mint háziorvos. 1-2. köt. Bp., é. n., Révai. Kissé megviselt vászonkötésben.
15524.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

T. Tóth Sándor: Az erdélyi matematika történetéből. Kolozsvár, 2004, Kriterion. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15525.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Bommeli, R.: Die Geschichte der Erde I. Wie Berg und Tal entstehen. Kurzer Abriß der dynamischen Geologie. Stuttgart, 1911, I. H. W. Dietz (Kleine Bibliothek 15.).  Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15526.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15527.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15528.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dr. Szekér Dalma: A csecsemő- és gyermekkor betegségeink pathologiája és therápiája különös tekintettel a differentialis diagnosisra orvosok és orvostanhallgatók számára. [Szeged], 1928, Szerzői kiadás. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
15529.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15530.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

15531.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft