Festmények és grafikák

Tételek száma: 339

Jelzés nélkül: Bűnbeesés, olaj, vászon, 116,5×28,5 cm
10319.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Vásározók, vegyes technika, karton, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 19.5x24.5 cm.
10320.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Jelzés nélkül: Csecsemő portré. Pasztell, karton, 34×25 cm
10321.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Jelzés nélkül: Napnyugta. Olaj, farost (sérült), 36×60 cm
10322.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1800 Jelzés nélkül: Szentlélek. Olaj, vászon, restaurált, 66×47 cm
10323.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 39×29,5 cm
10324.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jelzés nélkül: Stockholm, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 46×34 cm
10325.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Jelzés nélkül: Mosó nők. Olaj, karton, keretben, 35×49 cm
10326.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Jelzés nélkül: Konyha ablak. Olaj, vászon-karton, hátoldalon "Bruck Lajos hagyatéka" raglappal és árverési számmal, 36×25 cm
10327.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Jelzés nélkül: Art- deco szoba belső. Színes ceruza, papír, kis gyűrődéssel, 21×30 cm, cca 1930
10328.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10329.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Jelzés nélkül: Sziluett pezsgöző párocska. Kollázs, papír, 15×22  cm
10330.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft