Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 71

1965. "Árvízvédelemért Érem" patinázott Br kitüntetés mellszalaggal eredeti tokban T:1- NMK 663
31052.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1
31053.

Kikiáltási ár:
800 Ft

~1970. "Politikai Irodalom terjesztő - 5 év" ezüst fokozatú zománcozott jelvény, igazolvánnyal (20mm) T:1-
31054.

Kikiáltási ár:
800 Ft

~1970. 4db klf osztályos jelvény, közte "1. osztályú légvédelmi tüzér", "1. osztályú vezetékes híradó", "2. osztályú gépjárművezető", "1. osztályú rádióiránymérő" T:2
31055.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

~1970-1980. "Népművészeti és Háziipari Törzsgárda" zománcozott fém jelvény + "Népművészet - Háziipar Hűségért" aranyozott fém jelvény, hátoldalán sorszámozva + "Belker. Törzsgárda 20 év" zománcozott fém kitűző T:1-,2
31056.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

~1970-1980. "Vízügyi Törzsgárda 20 éves" zománcozott jelvény és kitűző T:1-
31057.

Kikiáltási ár:
800 Ft

~1970-1980. 5db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte "Budapest - Élen a Tanulásban - A Sportban", "Kiváló Úttörő Munkáért" T:1-,2
31058.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1972. "Dunaújváros" zománcozott fém jelvény (15x22mm) T:1-,2
31059.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

~1980. "Gyémántdiplomás Pedagógus - 60 év" aranyozott, zománcozott jelvény (25x30mm) T:2
31060.

Kikiáltási ár:
800 Ft

~1980. "Fővárosi 4. sz. Építőipari Vállalat" 3db klf törzsgárda jelvény és kitűző, 10,20 és 25 év után T:1-,2
31061.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1982. "Budapest XXI. Csepel Pedagógusok Törzsgárda 15 év" zománcozott fém jelvény igazolvánnyal + 1977. "Csepeli Pedagógus Törzsgárda 20 év" zománcozott fém jelvény igazolvánnyal T:1-
31062.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1986. "IAAF Mobil Grand Prix - Budapest" aranyozott, festett jelvény "TAIWAN" gyártó jelzéssel (25x31mm) T:1-,2
31063.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft