Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 71
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1459158
31052
292
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1965. "Árvízvédelemért Érem" patinázott Br kitüntetés mellszalaggal eredeti tokban T:1- NMK 663 1480329
31053
292
Numizmatika
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:1 1401680
31054
292
Numizmatika
~1970. "Politikai Irodalom terjesztő - 5 év" ezüst fokozatú zománcozott jelvény, igazolvánnyal (20mm) T:1- 1531676
31055
292
Numizmatika
~1970. 4db klf osztályos jelvény, közte "1. osztályú légvédelmi tüzér", "1. osztályú vezetékes híradó", "2. osztályú gépjárművezető", "1. osztályú rádióiránymérő" T:2 1543678
31056
292
Numizmatika
~1970-1980. "Népművészeti és Háziipari Törzsgárda" zománcozott fém jelvény + "Népművészet - Háziipar Hűségért" aranyozott fém jelvény, hátoldalán sorszámozva + "Belker. Törzsgárda 20 év" zománcozott fém kitűző T:1-,2 1472492
31057
292
Numizmatika
~1970-1980. "Vízügyi Törzsgárda 20 éves" zománcozott jelvény és kitűző T:1- 1408591
31058
292
Numizmatika
~1970-1980. 5db-os vegyes magyar jelvény és kitűző tétel, közte "Budapest - Élen a Tanulásban - A Sportban", "Kiváló Úttörő Munkáért" T:1-,2 1532539
31059
292
Numizmatika
1972. "Dunaújváros" zománcozott fém jelvény (15x22mm) T:1-,2 1529087
31060
292
Numizmatika
~1980. "Gyémántdiplomás Pedagógus - 60 év" aranyozott, zománcozott jelvény (25x30mm) T:2 1530703
31061
292
Numizmatika
~1980. "Fővárosi 4. sz. Építőipari Vállalat" 3db klf törzsgárda jelvény és kitűző, 10,20 és 25 év után T:1-,2 1545493
31062
292
Numizmatika
1982. "Budapest XXI. Csepel Pedagógusok Törzsgárda 15 év" zománcozott fém jelvény igazolvánnyal + 1977. "Csepeli Pedagógus Törzsgárda 20 év" zománcozott fém jelvény igazolvánnyal T:1- 1544948
31063
292
Numizmatika
1986. "IAAF Mobil Grand Prix - Budapest" aranyozott, festett jelvény "TAIWAN" gyártó jelzéssel (25x31mm) T:1-,2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft