https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 91

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Schacher, Gerhard Dr.: Die Nachfolgestaaten und ihre wirtschaftlichen Kräfte Österreich, Ungarn, Tschechoslowakei. Stuttgart, 1932. Ferdinand Enke Verlag
1
15196.

Schacher, Gerhard Dr.: Die Nachfolgestaaten und ihre wirtschaftlichen Kräfte Österreich, Ungarn, Tschechoslowakei. Stuttgart, 1932. Ferdinand Enke Verlag

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Harmadik folyam. Második füzet. Gróf Zrinyi Miklós munkái III. Pesten, 1854, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb sarkában ázásnyommal.
1
15197.

Ujabb Nemzeti Könyvtár. Harmadik folyam. Második füzet. Gróf Zrinyi Miklós munkái III. Pesten, 1854, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb sarkában ázásnyommal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Hatodik füzet. Szalárdi krónikája  III. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb oldalán  ázásnyommal. Felvágatlan.
1
15198.

Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Hatodik füzet. Szalárdi krónikája III. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb oldalán ázásnyommal. Felvágatlan.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Nyolczadik  füzet. Szalárdi krónikája V. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb oldalán  ázásnyommal. Felvágatlan.
1
15199.

Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Nyolczadik füzet. Szalárdi krónikája V. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb oldalán ázásnyommal. Felvágatlan.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Ötödik  füzet. Szalárdi krónikája II. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben,   ázásnyommal. A papírborító hátsó része sérült, szakadozott. Felvágatlan.
1
15200.

Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Ötödik füzet. Szalárdi krónikája II. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, ázásnyommal. A papírborító hátsó része sérült, szakadozott. Felvágatlan.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Esztergom szabad királyi város címeres kiváltságlevele - 1725. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 56 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!
1
15201.

Esztergom szabad királyi város címeres kiváltságlevele - 1725. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 56 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Győr szabad királyi város címereslevele - 1844. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 40 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!
1
15202.

Győr szabad királyi város címereslevele - 1844. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 40 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
John Gunther: Igazi U.S.A. Fordította: Dr. Barát Annie. Budapest, É.N. ,Bárd Ferenc és Fia. Kiadói félvászonkötésben, 468 p. Egy táblázattal és egészoldalas térképekkel. A borítója foltos, a gerince kopott és a kötése laza. Pár lap némileg szakadt, gyűrött.
1
15203.

John Gunther: Igazi U.S.A. Fordította: Dr. Barát Annie. Budapest, É.N. ,Bárd Ferenc és Fia. Kiadói félvászonkötésben, 468 p. Egy táblázattal és egészoldalas térképekkel. A borítója foltos, a gerince kopott és a kötése laza. Pár lap némileg szakadt, gyűrött.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A tizenhármak bűnpere. Sajtó alá rendezte Lengyel Zoltán és Landler Jenő. Bp., 1904. Légrády Testvérek. XXIV+490 p. A kötet az 1904-es általános vasutassztrájk vezetői ellen indított per anyagát tartalmazza. Kiadói, gerincén kissé sérült egészvászon-kötésben.
1
15204.

A tizenhármak bűnpere. Sajtó alá rendezte Lengyel Zoltán és Landler Jenő. Bp., 1904. Légrády Testvérek. XXIV+490 p. A kötet az 1904-es általános vasutassztrájk vezetői ellen indított per anyagát tartalmazza. Kiadói, gerincén kissé sérült egészvászon-kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Kun Andor: Berlinből jelentik... Bevezetőt írta: Parragi György. Budapest, 1945, Keresztes Kiadás. Kiadói papírkötés, némileg szakadozott borítóval.
1
15205.

Kun Andor: Berlinből jelentik... Bevezetőt írta: Parragi György. Budapest, 1945, Keresztes Kiadás. Kiadói papírkötés, némileg szakadozott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Balogh Béla: Harmaci Krónika (1748-1848). Történeti jegyzetek a harmcai református egyház s népközség múltjából. Gömör-Kishonti Téka. Bp., 1997, Méry Ratio. Kiadói papírkötés.
1
15206.

Balogh Béla: Harmaci Krónika (1748-1848). Történeti jegyzetek a harmcai református egyház s népközség múltjából. Gömör-Kishonti Téka. Bp., 1997, Méry Ratio. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Francois Fejtö: La tragédie hongroise. Paris, é.n. (1956), Pierre Horay. Jean-Paul Sartre előszavával Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, francia nyelven./ Paperbinding, in french language.
1
15207.

Francois Fejtö: La tragédie hongroise. Paris, é.n. (1956), Pierre Horay. Jean-Paul Sartre előszavával Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, francia nyelven./ Paperbinding, in french language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz