https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 174

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst villa, Ag, jelzett, nettó:404gr., 6db, 21cm/ Silver fork, Ag, marked, net:404gr., 6pz., 21cm
1
19156.

Ezüst villa, Ag, jelzett, nettó:404gr., 6db, 21cm/ Silver fork, Ag, marked, net:404gr., 6pz., 21cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
EUR
,
171,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst desszert villa, Ag, jelzett, nettó:283gr., 6db, 18cm/ Silver dessert fork, Ag, marked, net 283gr., 6pz., 18 cm,
1
19157.

Ezüst desszert villa, Ag, jelzett, nettó:283gr., 6db, 18cm/ Silver dessert fork, Ag, marked, net 283gr., 6pz., 18 cm,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst merőkanál,  Ag, jelzett, nettó:175gr., 26cm/ Silver ladle, Ag, marked, net: 175gr, 26cm.
1
19158.

Ezüst merőkanál, Ag, jelzett, nettó:175gr., 26cm/ Silver ladle, Ag, marked, net: 175gr, 26cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst evőkanál, Ag, jelzett, nettó:405gr., 6db, 22cm/ Silver tablespoon, Ag, marked, net: 405gr, 6, 22cm.
1
19159.

Ezüst evőkanál, Ag, jelzett, nettó:405gr., 6db, 22cm/ Silver tablespoon, Ag, marked, net: 405gr, 6, 22cm.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
EUR
,
171,88
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst merőkanál mártásokhoz,  Ag, jelzett, nettó:90gr., 22cm/ Silver ladle for sauces, Ag, marked, net: 90gr, 22cm.
1
19160.

Ezüst merőkanál mártásokhoz, Ag, jelzett, nettó:90gr., 22cm/ Silver ladle for sauces, Ag, marked, net: 90gr, 22cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) villa (6db), jelzett, h:18 cm (6×), nettó:301 g
1
19161.

Ezüst (Ag.) villa (6db), jelzett, h:18 cm (6×), nettó:301 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
EUR
,
106,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik ezüst (Ag.) kanál, jelzett, mesterjeggyel (AH),  h: 21 cm, nettó:64 g
1
19162.

Antik ezüst (Ag.) kanál, jelzett, mesterjeggyel (AH), h: 21 cm, nettó:64 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst(Ag) húsvilla, jelzett, h: 26 cm,  nettó: 103 g
1
19163.

Ezüst(Ag) húsvilla, jelzett, h: 26 cm, nettó: 103 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst merőkanál mártásokhoz,  Ag, jelzett, nettó:114gr., 23cm/ Silver ladle for sauces, Ag, marked, net: 114gr, 23cm.
1
19164.

Ezüst merőkanál mártásokhoz, Ag, jelzett, nettó:114gr., 23cm/ Silver ladle for sauces, Ag, marked, net: 114gr, 23cm.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Antik ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett, mesterjeggyel, h:32   cm, nettó: 203 g
1
19165.

Antik ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett, mesterjeggyel, h:32 cm, nettó: 203 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
EUR
,
81,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) merőkanál, jelzett, h: 26 cm,  nettó: 98 g
1
19166.

Ezüst(Ag) merőkanál, jelzett, h: 26 cm, nettó: 98 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
XX. sz. eleje: Csiszolt türkiz és gránát díszítésű ezüst gyűrű és és nyaklánc medállal, hibátlan állapotban br: 27,4 g / Vintage set of silver necklace and ring
1
19167.

XX. sz. eleje: Csiszolt türkiz és gránát díszítésű ezüst gyűrű és és nyaklánc medállal, hibátlan állapotban br: 27,4 g / Vintage set of silver necklace and ring

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
EUR
,
500,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz