Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 85

15539.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Bp. 1913. Dick Manó. XVI, 439 p. Fordította: Gábor Andor. Korabeli félvászonkötésben
15540.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15541.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15542.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15543.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15544.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dr. Benedek István: Az ösztönök világa. Öröklés - Ösztön - Sors. Első kiadás! Budapest,1948, Új Idők Irodalmi Intézet RT. (Singer és Wolfner) Kiadói félvászon kötés, 286 p. Számos szövegközi ábrával.  Benedek István (1915-1996) által dedikál! A borító sarkai kopottak.
15545.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

15546.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dr. Kisfaludy Pál: A rák felismerése és kezelése Bp., 1940, Novák Rudolf. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
15547.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

H. W. Loon: Nézz körül a földön. A földrajz kistükre. A szerző színes és egyszínű rajzaival. Fordította Havas József. Budapest, 1938, Dante. Kiadói egészvászon kötés, picit sérült gerinccel, némileg sérült kötéssel.
15548.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Wilhelm Bölsche: Von Drachen und Zauberküsten. Abenteuer aus dem Kamps mit dem Unbekannten in der Natur. Jena, 1925, Eugen Diedrichs. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér képekkel és egy térképpel illusztrálva, német nyelven. /  Linen-binding, in german language.
15549.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15550.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft