Könyvek: Tudomány és technika Tételek száma: 129
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1286263
13663
285
Books: Science and technology
Primenko: Lökhajtásos motorok. Bp., 1951, Népszava. 222 p. Kiadói papírkötésben. 1352922
13664
285
Books: Science and technology
Raoul H. Francé: A növények élete. Budapest, é.n., Dante Könyvkiadó. Fordította: Lambrecht Kálmán. Műveltség. Kopott kiadói félvászon kötés, 438 oldal. Közepes állapotban. A borítója kopott. A kötése egy helyen meglazult. 1335316
13665
285
Books: Science and technology
Baumgartner Alajos: A fizika története. Tudományos zsebkönyvtár. Budapest, 1913, Stampel-féle Könyvkiadóhivatal. Kiadói papír kötésben. 1405607
13666
285
Books: Science and technology
G. Palante: A szociológia vázlata. Fordította dr. Mikes Lajos. Kultúra és Tudomány. Budapest, 1920, Franklin-Társulat, 231 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. 1405625
13667
285
Books: Science and technology
Molnár Antal: A zenetörténet szociológiája. Kultúra és Tudomány. Budapest, 1923, Franklin-Társulat, 191p. Kiadói némileg foltos aranyozott egészvászon kötés. 1391071
13668
285
Books: Science and technology
Gyógyszerek és gyógyítás. Szerk.: Issekutz Béla. 2. köt. Budapest, 1941, Eggenberger - Rényi Károly, 776 p. Kopottas kiadói egészvászon kötés. 1159197
13669
285
Books: Science and technology
Lénárd Endre: Amatőrmozi tanfolyam. Az amatőrfilmezés egyszerű műszaki és művészeti alapjai. Bp., 1943, Hatschek és Farkas (HaFa Könyvtár 67-70.). Számos érdekes illusztrációval. Papírkötésben, jó állapotban. 1139951
13670
285
Books: Science and technology
Saalfeld Edmund dr.:Kosmetik. Ein Leitfaden für Praktische Arzte. Mit 17 Textfiguren. Berlin 1914, Julis Springer. Kiadói egészvászon kötésben. 1259262
13671
285
Books: Science and technology
Dr. Greguss Pál: A növények élete. 237 rajzzal. Bp, 1929, Franklin. 205 p. Korabeli félvászonkötésben. 1146118
13672
285
Books: Science and technology
Székely Sándor: Filmsérülések elkerülése. Bp., 1935, "Filmtechnika". Kiadói papír kötésben. 1146090
13673
285
Books: Science and technology
Pudovkin: A film technikája. Bp., 1944, Bolyai Akadémia. Kiadói papír kötésben fedőborítóval. 1159201
13674
285
Books: Science and technology
Pozsonyi Gábor: A keskenyfilm vetítése. Bp., 1941, Athenaeum. Számos érdekes illusztrációval. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft