Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 516

14859.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

14860.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

14861.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

14862.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

14863.

Kikiáltási ár:
800 Ft

14864.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

14865.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

14866.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Heinrich Gusztáv: Egyetemes irodalomtörténet II. Bp., 1905, Franklin. 914 p. Kiadói aranyozott félbőrkötésben. Több helyütt kisebb kopás, sérülés nyoma.
14867.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Heinrich Gusztáv: Egyetemes irodalomtörténet I. Bp., 1903, Franklin. 742 p. Kiadói aranyozott félbőrkötésben. A gerinc hosszanti irányban sérült, kissé levált.
14868.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

A Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium Rádióelőadásainak sorozata 1929 "A" július-december. "Pátria" Irodalmi Vállalat. Kiadói félvászonkötésben.
14869.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

W. M. Thackeray: Sznobok könyve. Esszék, vázlatok, levelek I-II. Thackeray  művei. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói, számozott nyl-kötésben, Kiváló állapotban.
14870.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft