Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 516

Nagy Ernő, Klár János (szerk.): Német-magyar műszaki szótár. Harmadik, függelékkel bővített kiadás. Budapest, 1970, Terra. Kiadói egészvászon kötés.
14702.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

14703.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

14704.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Erdélyi Magyar Szótörténeti Tár I-IX. kötet. Szerk.: Szabó Attila, Vámszer Márta. Bukarest-Budapest-Kolozsvár, 1976-1997, Kriterion-Akadémiai Kiadó-Erdélyi Múzeum-Egyesület. Kiadói egészvászon kötés, néhol kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
14705.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

14706.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Pintér Jenő: A magyar irodalom története I-II. (Egy kötetben.) Budapest, 1942, Bibliotheca, Franklin-nyomda. Második kiadás. Kiadói kopottas gerincű félbőr kötésben.
14707.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

14708.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Vegyes könyvtétel, Vademecum sorozat, 6 db:  Greguss Ferenc: Technikai Vademecum. Bp., 1996, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Tótfalusi István: Történelmi Vademecum. Bp., 1995, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Tótfalusi István: Vallási Vademecum. Bp., 1992, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Vadas József: Művészeti  Vademecum. Bp., 1994, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Tótfalusi István: Nyelvi Vademecum. Bp., 1994, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.  Levdvai L. Ferenc: Filozófiai Vademecum. Bp., 1995, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
14709.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Magyar Értelmező Kéziszótár. Szerk.: Pusztai Ferenc. Bp., 2004, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
14710.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

14711.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

14712.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

14713.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft