Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 77

Ezüst(Ag) öngyújtó, szerkezet nélkül, jelzett, 5,7x3x1,2 cm, nettó: 45,7 g
19060.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst(Ag) névjegykártyatartó, jelzett, 8,5x7,5x1 cm, nettó: 85,7 g
19061.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst(Ag) lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 16,1 g
19062.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) zománcozott cigarettatárca, belsejében "Pista" gravírozással, jelzett, 8x12x1 cm, br: 174,9 g
19063.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Ezüst(Ag) kulcstartó teniszütő díszítéssel, jelzett, 2,8x4,5 cm, nettó: 18,6 g
19064.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Aranyozott ezüst(Ag) szív alakú függő, jelzett, 2,5x2,2 cm, 4,1 g
19065.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst gyűrű (a külső, kisebb forog), Ag., nettó: 4,7gr., jelzett,  méret:67 / Silver ring (the outer, smaller rotating), A. Net: 4,7gr, marked, size. 67
19066.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst(Ag) széles karikagyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 3,2 g
19067.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst, ívelt négyszög mintás nyaklánc, Ag., nettó:25,7r., jelzett, 42,5cm / Silver necklace, net, Ag..25,7 g, marked, 42,5cm
19068.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(gyűrű) jáde díszítéssel, méret: 56, br: 7,5 g, fedeles tükrös ékszertartó dobozkában
19069.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
14

Ezüst likőrös pohárka, Ag., nettó:39,1gr., jelzett,  8,5cm / Silver liqueur glasses, Ag, net.. 39,1gr, marked, 8.5 cm
19070.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst füles tálka,  Ag., nettó:13,5gr., jelzett, d:13,5cm /Silver-eared tray, Ag, net.. 13.5 grams, marked, d:13,5cm
19071.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft