Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 77

4 db ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 49, 57, 58, 59, bruttó: 8,3 g
19012.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 51, nettó: 1 g
19013.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 50, nettó: 1,5 g
19014.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) karlánc, jelzett, sérüléssel, h: 17 cm, nettó: 2 g
19015.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 1,9 g
19016.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) 2 db apró medál(kacsa, pingvin), jelzett, nettó: 1,2 g
19017.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) bika függő, jelzett, 2,5x1,3 cm, bruttó: 1,9 g
19018.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) királylánc karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 12,7 g
19019.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Ezüst(Ag) nefrittel díszített kínai nyakkendőtű, jelzett, h: 6 cm, bruttó: 6,4 g
19020.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst(Ag) ornamentikus mintával gazdagon díszített dobozka, jelzett, 7,5x5,5x1 cm, nettó: 56,8 g
19021.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
10

Ezüst(Ag) vízöntő függő, jelzett, 2,5x1,3 cm, bruttó: 1,9 g
19022.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) vastagszemű anker karlánc, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 16,9 g
19023.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft