Porcelán

Tételek száma: 76

Herendi Eton mintás hamuzó, kézzel festett, jelzett, hibátlan,  13×8 cm
11067.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Herendi Eton mintás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan,  26×24 cm
11068.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Zsolnay gyertyatartó, matricás, jelzett, hibátlan, m:14 cm
11069.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

11070.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11071.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Zsolnay Sissy mintás teás készlet: 1 db fedeles kiöntő (m: 15,5 cm), 1 db fedeles cukortartó (m: 12,5 cm), 1 db tejkiöntő (m: 7,5 cm), 6 db csésze + alj (d: 10 ill. 15 cm), összesen 15 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában
11072.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Zsolnay mini kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm
11073.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Zsolnay eozinmázas fekvő akt, jelzett, hibátlan, 24x14x12 cm
11074.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Zsolnay virág mintás lapos tányér (5db), matricás, jelzett, hibátlan, d:23 cm (5×)
11075.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Zsolnay távol-keleti mintás teás készlet, hiányos, matricás, jelzett, kopott, összesen: 7 db (csésze aljakkal)
11076.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Zsolnay mokkás készlet mitológiai jelenettel, hiányos, matricás, jelzett, egyik csésze sérült, fedél nélkül, összesen: 10 db (csésze aljakkal)
11077.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

11078.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft