Porcelán Tételek száma: 26
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1679652
11124
28
Herendi huszár figura, fehér mázas. Koronás jellel. Jelzett, hibátlan. / Antique Herend chinaware Hussar figure .23 cm 1684751
11125
28
28000
Royal Vienna (Alt Wien) figura, kézzel festett, jelzett, restaurált, m:16 cm / Royal Vienna (Alt Wien) figure, hand-painted, reaturated 1666574
11126
28
22000
cca 1890 Meissen porcelán női fej, kézzel festett, jelzett, hátoldalán karcolás nyomok, m: 15 cm /Meissen bust of female girl 1650359
11127
28
40000
cca 1900 Rudolf Ditmar Znaim historizáló fali órakeret, kézzel festett fajansz, restaurált, jelzett (R.D.Z.), 43×31 cm 1645319
11128
28
Schaubach Kunst art deco futó akt őzikével, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 22 cm, h:20 cm / Schaubach Kunst art deco figurine, with hallmark, h: 22 cm 1672099
11129
28
Schaubach Kunst táncosnő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm / Schaubach Kunst dancer, handpainted, with hallmark, perfect, h: 24,5 cm 1675522
11130
28
Kínai porcelán macska figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. / Hand painted Chinese porcelain cat figure.14x8 cm 1599097
11131
28
1894 Kossuth Lajos (1802-1894) emlékére készített porcelán bögre, jelzés nélkül, matricás, több felirattal, kopott aranyozás, csorba és lepattanás nélkül, m:9,5 cm 1680661
11132
28
30000
Schütz Cilli falitál, virág díszítéssel, kézzel festett mázas fajansz, szélén egy apró lepattanáassal, jelzett. Hátoldaán felirattal "... legkedvesebb aranyos bátyámnak festette Margit 93 XII. 24." d:37 cm 1671155
11133
28
28000
Schütz Cilli falitál, közepén gólya és béka szempárbaja, kézzel festett mázas fajansz, apró karcolásokkal, jelzett, d:42,5 cm 1671141
11134
28
28000
Schütz Cilli fajansz falitál, közepén gróf Migazzy Vilmos (1829-1896) felvidéki földbirtokos egész alakos részben kézzel festett képével, kopott, jelzett, d:34,5 cm 1680263
11135
28
11000
Antik (1904) tejes palack, "A budapesti Központi Tejcsarnok szövetkezet tejterméke" felirattal, kopott, m: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft