Plakát Tételek száma: 72
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1587957
12354
28
Poster
1945 Országos Nemzeti Bizottság köszönő plakátja a felszabadító Vörös Hadseregnek és Sztálinnak. 60x80 cm 1680867
12355
28
Poster
cca 1947-1949 Független Magyar Demokrata Párt, kisméretű plakát, hajtott, 24×17 cm 1682775
12356
28
Poster
cca 1947 Ziegfeld Brothers amerikai szimfonikus jazzorgona hangverseny a Zeneakadémián, plakát, jelzett (Harkay), Magyari Hangversenyiroda szervezése, Sarkadi Lito., hajtásoknál kis szakadások, 83x60 cm / Ziegfeld Brothers jazz concert in Budapest, poster, with small tears along the foldings, 83x60 cm 1680843
12357
28
Poster
cca 1949-1954 Maszovlet teherszállítás, kisméretű reklámplakát, 23×16,5 cm 1680814
12358
28
Poster
cca 1949-1954 Maszovlet személyszállítás, kisméretű reklámplakát, 23×16,5 cm 1680828
12359
28
Poster
cca 1950-1960 30.000 forinttal díjazott játékpályázat, kisméretű plakát, hajtásnyommal, 25×17,5 cm 1680819
12360
28
Poster
cca 1950 Káldor László (1905-1963): Kereskedelem a gyermekért!, kisméretű reklámplakát, 23,5×16 cm 1680841
12361
28
Poster
1950 Add át a vas és fém hulladékanyagokat!, kisméretű plakát, 23×15,5 cm 1680836
12362
28
Poster
1950 Ajándékozz bizsut! Óra- és Ékszerkereskedelmi Vállalat, kisméretű plakát, 23×15,5 cm 1680823
12363
28
Poster
1953 Gábor Pál (1913-1993): Szovjet film ünnepe, kisméretű plakát, kis szakadással, 24×16,5 cm 1680834
12364
28
Poster
1953 Bánhegyi Tibor (1923-): DISZ fiatalok legyetek ejtőernyősök, kisméretű plakát, 24×17 cm 1668429
12365
28
11000
Poster
1954 Jelzés nélkül: Gershwin Porgy and Bess operájának budapesti, a Lakóterv dísztervében rendezett mikrobarázdás előadásának kézzel készült egyedi tus plakátja, főszerepben: Paul Robeson (1898-1976), restaurált, paszpartuban, 50x35 cm / 1954 Gershwin Porgy and Bess opera performed in Budapest, handmade poster, restored, in paspartu, 50x35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft