Könyvek: Téli sport és hegymászás Tételek száma: 29
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1284159
13015
279
Books: Mountaineering and winter sports
Fritz Hinterberger: Bergsteigerschule. Wien, cca 1935. Capri & Co. 1284158
13016
279
Carl J. Luther: Der Skitourist. München, 1921. J. Lindauersche Universitäts-Buchhandlung, 1263534
13017
279
900
A síelés. Bp. 1926. Stádium. 34 l. Testnevelési utasítás II. rész - Testnevelési és sportágak 8. füzet. Fűzve, kiadói borítékban. 1263526
13018
279
Turisták és weekendezők zsebkönyve. A turista menedékházak, strandfürdők és csónakházak adataival. Összeáll. Dr. Stiassny József. Bp. (1932) Uránia Ny. 128 l., 2 mell. Kiadói papírborítóban 1284202
13019
279
Winter, Otto: Das Himalajagebirge. Die Throne der Götter. Berlin, é. n., August Scherl (Der Weltwanderer. Dichtung und Erlebnis). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. / In a bit worn out linen binding, otherwise in good condition. 1284277
13020
279
Biendl, Hans (Hrsg.) und Alfred v. Radio-Radis: Skitouren in den Ostalpen. Band I. II. Wien, 1906. Adolf Holzhausen, Egészvászon kötésben / In painted full linen binding 1263519
13021
279
Reinl Hans: Skiführer durch das Salzkammergut. Mit 24 Bildern, 10 Federzeichnungen und 3 Kärtchen. Wien, 1925. Artaria. Some pages are stained / Néhány oldal foltos 1284424
13022
279
Franz Nieberl: Das Gehen auf Eis und Schnee. München, é.n. Rother. Egészvászon kötésben / In full linen binding 1284267
13023
279
Rudolf Pozdena: Wanderers Orientierungs- und Wetter-Taschenbuch. Wien 1935. Deutscher Verlag für Jugend und Volk. Kissé sérült / slightly damaged 1284273
13024
279
Günther Siegmund: Physische Geographie. Leipzig, 1901. Göschen. Egészvészon kötésben / In full linen binding. 1284275
13025
279
Terenyi, Edmund: Ski- und Wanderführer durch das Nockgebiet von Kärnten, Salzburg und Steiermark. Mit 20 Abbildungen und einer farbigen Routen-Skizze der Murauer-Nocke. Wien, 1933. Verlag der "Allgemeinen Bergsteiger-Zeitung" 1284422
13026
279
Franz Nieberl: Das Gehen auf Eis und Schnee. München, 1923. Rother. Egészvászon kötésben / In full linen binding Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft