Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 79

Ezüst(Ag) ovális hullámos peremű tálka, jelzett, 8,2x7 cm, nettó: 28,3 g
19049.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst(Ag) karperec, fekete zománcozott díszítéssel, jelzett, 7x6 cm, br: 49,2 g
19050.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ezüst gyűrű kövekkel, Ag., bruttó: 6,5gr., jelzett, méret:53
19051.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) nyakkendőtű ametiszt díszítéssel, jelzett, br: 5,7 g
19052.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Aranyozott ezüst(Ag) nyakkendőtű, jelzett, h: 5 cm, nettó: 6,7 g
19053.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst nyaklánc, Ag., nettó: 3,3gr.,  jelzett, 38cm
19054.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ezüst pecsétnyomó. Jelzett, díszített. 9 cm, 32,2 g  / Silver seal maker
19055.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Aranyozott ezüst(Ag) medál, jelzett, 2,5x1,5 cm, nettó: 4,4 g
19056.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel díszítve, jelzett, méret: 56, nettó: 4,6 g
19057.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
10

Ezüst(Ag) szósztartó, jelzett, 6x4 cm, nettó: 30,6 g
19058.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1900 Díszes ezüst cukorfogó. Javított. 17 cm  44,9 g
19059.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1855 Bécs, ezüst fűszertartó. Jelzett, / Vintage silver spice holder. 46,7 g
19060.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft