Térképek Tételek száma: 60
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1410376
12402
278
Maps
cca 1880 Párizs térképe, papír, vászonra kasírozva, francia nyelven, 44x60 cm. 1414551
12403
278
Maps
cca 1920 A Southend térképe. Bartnett's Southend plan 1363123
12404
278
Maps
BVG Verfehrs Liniennetz, 1935, Straßenbahn, Omnibus, U-bahn. Berlin, 1935, BVG. Berlin vonalhálózati térképe 1935-ből. 77x57 cm. 1: 5000. A térkép szakadozott. / Line network of Berlin from 1935. 1304622
12405
278
Maps
1915 Kolomea és környéke, 1:200000, K. u. k. Militärgeographisches Institut, a hajtások mentén apró szakadásokkal, 62,5×43,5 cm 1336070
12406
278
Maps
1959 Nuovissima pianta di Roma, New plan of Rome, térkép, Enrico Verdesi, 99x70cm 1284210
12407
278
Maps
Schwicker, J[ános] H[enrik]: Általános földrajz, különös tekintettel az Osztrák-Magyar Monarchiára. A népiskolák felső, s a polgári és középtanodák alsó osztályaik számára. Pest, 1871, Aigner Lajos. Számos érdekes leírással. Kissé vetemedett állapotban, kopott félvászon kötésben. 1315220
12408
278
Maps
1912 Olaszország térképe. Mérték:1:2,750.000. Melléktérképek: Napoli, Roma, 1:1,000.000. Tervezte: Dr.. H. Fischer és C. Erdmann. Átdolgozta: Jungmayer Mihály. Bonne-féle vetület. Hajtogatva. 29x46cm 1409994
12409
278
Maps
cca 1905 Románia, Lisa és Zernesti környéke katonai térkép 40x56 cm / Romania Lisa and Zernesti area map 1315221
12410
278
Maps
cca 1930 München és környéke vászon autóstérkép kiváló állapotban / München canvas automobile map in nice condition 1432735
12411
278
Maps
1939 Balaton térképe, kiadja a Keresztény Főiskolai Hallgatók Centrum fogyasztási szövetkezete. M. kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Hiányos, sérült állapotban 1428918
12412
278
Maps
Pharus-plan Berlin, 1:28000, hajtások mentén és a szélén sérült, 41×53 cm 1255151
12413
278
Maps
Nagy Gusztáv: Közútak kilométer mutatója és térképe. Székesfehérvár, 1927, szerzői kiadás. Kiadói illusztrált papírkötésben, a térképmelléklet nélkül. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft