https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 227

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1988 Hajnal Erika (1957- ) magyar kézifestő és nyomottanyag-tervező iparművész számozott, aláírt kiállítási meghívója, 5 db. a művész munkáit bemutató, diafilm kockával.
1
12474.

1988 Hajnal Erika (1957- ) magyar kézifestő és nyomottanyag-tervező iparművész számozott, aláírt kiállítási meghívója, 5 db. a művész munkáit bemutató, diafilm kockával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1889 Rudolf trónörökös, Angerer, Wien, nyomtatvány, 15x10cm
1
12475.

cca 1889 Rudolf trónörökös, Angerer, Wien, nyomtatvány, 15x10cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
4
 
Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.
1
12476.

Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1890 Seltenhofer Frigyes tűzoltószer gyár képes reklámnyomtatvány 16 p. 26x34 cm
1
12477.

cca 1890 Seltenhofer Frigyes tűzoltószer gyár képes reklámnyomtatvány 16 p. 26x34 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
6
 
1894 Csipkés litho szentkép, szép állapotban, 12x8 cm
1
12478.

1894 Csipkés litho szentkép, szép állapotban, 12x8 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1896 Sigmund József zászló árjegyzék, rajta az 1848-as a nemzeti  jelképekről szóló törvény szövegével  4p.
1
12479.

1896 Sigmund József zászló árjegyzék, rajta az 1848-as a nemzeti jelképekről szóló törvény szövegével 4p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1896 A marosvásárhelyi református kollégium értesítője az 1894-1895. iskolai évről. Kiad.: Horváth József. Marosvásárhely, Sztupjár István. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
1
12480.

1896 A marosvásárhelyi református kollégium értesítője az 1894-1895. iskolai évről. Kiad.: Horváth József. Marosvásárhely, Sztupjár István. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1897 a Jugend 2. évf. 3. száma, számos illusztrációval, papírkötésben, 16 p.
1
12481.

1897 a Jugend 2. évf. 3. száma, számos illusztrációval, papírkötésben, 16 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1897 Szombathely katonai lóvásár nagyméretű hirdetmény 48x62 cm
1
12482.

1897 Szombathely katonai lóvásár nagyméretű hirdetmény 48x62 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1898 Néptanítók lapja, 1898, XXXI. évfolyam, 1-52. szám, 49.,51. számok hiányoznak. Majd nem teljes évfolyam. Szerk.: Ujváry Béla, Dr. Göőz József. Budapest, 1898, Vallás- és Közoktatásügyi M. Kir. Ministerium, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Korabeli átkötött kopottas félvászon kötés, márványozott lapélekkel, pár helyen ceruzás aláhúzásokkal. Jó állapotban.
1
12483.

1898 Néptanítók lapja, 1898, XXXI. évfolyam, 1-52. szám, 49.,51. számok hiányoznak. Majd nem teljes évfolyam. Szerk.: Ujváry Béla, Dr. Göőz József. Budapest, 1898, Vallás- és Közoktatásügyi M. Kir. Ministerium, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Korabeli átkötött kopottas félvászon kötés, márványozott lapélekkel, pár helyen ceruzás aláhúzásokkal. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1898 Köpcsényi Várszínház plakátja, magyar és német nyelven, megviselt állapotban, 24x19 cm.
1
12484.

1898 Köpcsényi Várszínház plakátja, magyar és német nyelven, megviselt állapotban, 24x19 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1898 Köpcsényi Várszínház plakátja, német nyelven, megviselt állapotban, 23x19 cm.
1
12485.

1898 Köpcsényi Várszínház plakátja, német nyelven, megviselt állapotban, 23x19 cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz