Könyvek: Téli sport és hegymászás

Tételek száma: 44

Pfann, Hans: Führerlose Gipfelfahrten in den Hochalpen, dem Kaukasus, dem Tian-Schan und den Anden. Berlin, 1941, Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13258.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Paulcke, Wilhelm: Berge als Schicksal. München, 1936, Verlag F. Bruckmann. Vászonkötésben, jó állapotban.
13259.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Zurbriggen, Matthias: Von den Alpen zu den Anden. Lebenserinnerungen eines Bergführers. Berlin, é. n., Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Vászonkötésben, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13260.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Trenker, Luis: Berge im Schnee. Das Winterbuch. Berlin, 1932, Neufeld & Henius Verlag. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13261.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Förster, Hans Albert - Grassler, Franz: Bis zum Gipfel der Welt. Vom Mont Blanc zum Mont Everest. Lipcse, 1957, Brockhaus Verlag. Benedek István (1915-1996) ex librisével. Vászonkötésben, jó állapotban.
13262.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Albrecht, Friedrich; Hromatka, Anton: 500 Sonntags-Skifahrten vom Wienerwald bis Zell am See. Mit 5 Routenkarten. Wien, 1933. Verlag Adolf Holzhausens Nachfolger.
13263.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13264.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Tirol. Land und Leute. Szerk.: Fischer, Hans. München, 1940, Bergverlag Rudolf Rother. Fekete-fehér képmellékletekkel. Vászonkötésben, jó állapotban.
13265.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Mittelholzer, W.: Kilimandjaro Flug. Zürich, 1930. Lpz, Orell Füssli.
13266.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Tichy, Herbert: Zum heiligsten Berg der Welt - Auf Landstraßen und Pilgerpfaden in Afghanistan, Indien und Tibet. Wien, 1937 Seidel.
13267.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Stratz, Rudolph: Der weiße Tod. Roman aus der Gletscherwelt. Stuttgart - Berlin, 1928, J. G. Cottasche Buchhandlung. Vászonkötésben, jó állapotban.
13268.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hans Biendl: Alfred Radio-Radis: Schifahrten in den Ostalpen. Im Auftrag des österreichischen Alpenklubs. Wien, 1922. Artaria. 252p.
13269.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft