Nyomtatványok

Tételek száma: 292

1868 Pester Journal, Politisches Tageblatt, II. Jahrgang Nr. 288. (politikai napilap, II. évfolyam 288. szám)
12815.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1870 Az Első Erdélyi Vasút Részvénytársulat alapszabályai. Pest, Vodianer F.  22 p. / Transylvanian Railways charter
12816.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16

cca 1870-1880 3 db litho kártya: I. Ferenc József, Erzsébet királyné, Rudolf trónörökös
12817.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

12818.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1878 Bp., Fuchs I. m. kir. udvari váltóüzér(éremkereskedő) reklámos szórólapja
12819.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1878 Bp., Helyhatósági szabály szabad királyi Pest város kebelében történendő kövezés és járdarakatások iránt, mely az 1861. évi közgyűlésen megerősíttetett, 8p
12820.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1879-1990 Vegyes leporelló és útikönyv tétel, sok érdekességgel, 14 db
12821.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12822.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

12823.
Anyagjel

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1883 az Albert zur Eintracht im Orient Grimma szabadkőműves páholy tagjainak névsora, kopott papírkötésben, jó állapotban /  1883 List of the members of the Albert zur Eintracht im Orient Grimma freemasonic lodge, in a bit worn out paper binding, in good condition
12824.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1883 En busca del Toro, a bika keresők, poszter, La Lidia folyóirat melléklete, papír, litográfia, szakadásokkal, 54x38 cm./ 1883 En busca del Toro, the bull searchers, poster, supplement of the review of La Lidia, paper, litography, with tearings, 54x38 cm.
12825.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1883 Perros Á Un Toro Huido, bikaviadal kutyákkal poszter, La Lidia folyóirat melléklete, papír, litográfia, sérülésekkel, rossz állapotban, 54x38 cm./ 1883 Perros Á Un Toro Huido, poster of bullfight with dogs, supplement of the review of La Lidia, paper, litography, with damages, in bad condition, 54x38 cm.
12826.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft