Bolhapiac Tételek száma: 238
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1404123
11370
275
Flea Market
Agancsnyelű vadászkés, pengehossz: 11,5 cm 1404128
11371
275
Flea Market
Díszes fém poháralátét szett, 6 db, d: 9,5 cm 1404139
11372
275
Flea Market
Üvegbetétes fém fagylaltos kehely, "R. G." monogrammal, d: 10 cm + fém kanál, h: 13 cm 1404143
11373
275
Flea Market
Díszes réz likőrös palack dugóval, kopásnyomokkal, m: 23 cm 1404150
11374
275
Flea Market
Intarziás dekoratív fa doboz kulccsal, 25,5×17×8,5 cm 1404153
11375
275
Flea Market
Díszes fém csengő, m: 8 cm 1404159
11376
275
Flea Market
Üvegbetétes dekoratív réz kínáló, d: 20 cm 1404216
11377
275
30000
Flea Market
2 db gazdagon díszített dohányzóasztal-terítő, patchwork, 56,5×53 ill. 59,5×51,5 cm 1404225
11378
275
Flea Market
Bifokális fém sztereó mikroszkóp, tartozékokkal, saját fa dobozában, Két lencse repedt m: 30 cm 1318667
11379
275
Flea Market
Dekoratív ovális tükör, arany és ezüstözött fa keretben ,karcolt mintákkal, több helyen kopott, metszett tükörrel (hibátlan), 96×65 cm, tükör: 77×48 cm 1378201
11380
275
Flea Market
EDIMAX ES-3116RL 16 Ports 10/100Mbps Ethernet Rack-mount Switch 1395266
11381
275
Flea Market
Velence. Gobelin kép, sérült üvegezett keretben, 32×92 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft