Nyomtatványok Tételek száma: 313
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1401120
12883
274
Printed Materials
1908 A szeghalmi önkéntes tűzoltók majálisa, színes litográf plakát, ismeretlen művész, restaurált. 79×59 cm 1207258
12884
274
Printed Materials
1908 A Budapesti közlöny hivatalos lap novemberi és decemberi számai bekötve, kissé megviselt félvászon kötésbe. Hivatalos hírek, előléptetések... 1375885
12885
274
Printed Materials
1909 A Figaro Illustré La Marine de Guerre című kiadása, sok képpel, 24p 1257581
12886
274
Printed Materials
cca 1910 A Karetyl műlovas testvérek reklámlapja 1394904
12887
274
Printed Materials
cca 1910 Leonhardi tentái szecessziós, reklámos órarend füzet. Kitöltetlen 8x11 cm 1257612
12888
274
Printed Materials
cca 1910 Nikola Wszevolodoff orosz, cári vezérkari tábornok és családja 2 képeslap méretű kártya / Russian general and his family. 2 postcard sized cards 1399319
12889
274
Printed Materials
cca. 1910 Brassó, Kronstadt. Verlag der Buchhandlung Wilh. Hiemesch. Leporelló díszes papírborítóban, 14 oldalon 19 képpel. Jó állapotban, mérete 22×16.5 cm 1396396
12890
274
Printed Materials
1910 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1910, 57. évfolyam, 1-26. szám. Töredék évfolyam. Budapest, 1910, Franklin-Társulat. Félvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója kopott, és ragasztott. A gerince sérült, hiányos. A 347-348. oldalnál a lap kijár. 1399481
12891
274
Printed Materials
cca 1910 A Flirt című humoros erotikus újság 7 db száma, bennük sok illusztrációval, reklámmal 1400248
12892
274
Printed Materials
cca 1910 Ferenc József és a trónörökösök, nagyméretű színes litho, kis kopásnyomokkal, 42,5×32,5 cm 1257941
12893
274
Printed Materials
cca 1910 Vadászat, fegyverek szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm 1396647
12894
274
Printed Materials
cca 1910-1945 Vegyes szentkép tétel, 100db, különböző méretben és minőségben, cca 12x8cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft