https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 313

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1908 A szeghalmi önkéntes tűzoltók majálisa, színes litográf plakát, ismeretlen művész, restaurált. 79×59 cm
1
12883.

1908 A szeghalmi önkéntes tűzoltók majálisa, színes litográf plakát, ismeretlen művész, restaurált. 79×59 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1908 A Budapesti közlöny hivatalos lap novemberi és decemberi számai bekötve, kissé megviselt félvászon kötésbe. Hivatalos hírek, előléptetések...
1
12884.

1908 A Budapesti közlöny hivatalos lap novemberi és decemberi számai bekötve, kissé megviselt félvászon kötésbe. Hivatalos hírek, előléptetések...

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1909 A Figaro Illustré La Marine de Guerre című kiadása, sok képpel, 24p
1
12885.

1909 A Figaro Illustré La Marine de Guerre című kiadása, sok képpel, 24p

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1910 A Karetyl műlovas testvérek reklámlapja
1
12886.

cca 1910 A Karetyl műlovas testvérek reklámlapja

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1910 Leonhardi tentái szecessziós, reklámos órarend füzet. Kitöltetlen 8x11 cm
1
12887.

cca 1910 Leonhardi tentái szecessziós, reklámos órarend füzet. Kitöltetlen 8x11 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1910 Nikola Wszevolodoff orosz, cári vezérkari tábornok és családja 2 képeslap méretű kártya / Russian general and his family. 2 postcard sized cards
1
12888.

cca 1910 Nikola Wszevolodoff orosz, cári vezérkari tábornok és családja 2 képeslap méretű kártya / Russian general and his family. 2 postcard sized cards

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca. 1910 Brassó, Kronstadt. Verlag der Buchhandlung Wilh. Hiemesch. Leporelló díszes papírborítóban, 14 oldalon 19 képpel. Jó állapotban, mérete 22×16.5 cm
1
12889.

cca. 1910 Brassó, Kronstadt. Verlag der Buchhandlung Wilh. Hiemesch. Leporelló díszes papírborítóban, 14 oldalon 19 képpel. Jó állapotban, mérete 22×16.5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1910 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1910, 57. évfolyam, 1-26. szám. Töredék évfolyam. Budapest, 1910, Franklin-Társulat. Félvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója kopott, és ragasztott. A gerince sérült, hiányos. A 347-348. oldalnál a lap kijár.
1
12890.

1910 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1910, 57. évfolyam, 1-26. szám. Töredék évfolyam. Budapest, 1910, Franklin-Társulat. Félvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója kopott, és ragasztott. A gerince sérült, hiányos. A 347-348. oldalnál a lap kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1910 A Flirt című humoros erotikus újság 7 db száma, bennük sok illusztrációval, reklámmal
1
12891.

cca 1910 A Flirt című humoros erotikus újság 7 db száma, bennük sok illusztrációval, reklámmal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
2
 
cca 1910 Ferenc József és a trónörökösök, nagyméretű színes litho, kis kopásnyomokkal, 42,5×32,5 cm
1
12892.

cca 1910 Ferenc József és a trónörökösök, nagyméretű színes litho, kis kopásnyomokkal, 42,5×32,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1910 Vadászat, fegyverek szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm
1
12893.

cca 1910 Vadászat, fegyverek szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1910-1945  Vegyes szentkép tétel, 100db, különböző méretben és minőségben,  cca  12x8cm
1
12894.

cca 1910-1945 Vegyes szentkép tétel, 100db, különböző méretben és minőségben, cca 12x8cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
3
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz