Militária Tételek száma: 69
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1401912
12714
274
Military
cca 1900 3 db kitöltetlen utalvány a hadsereg számára, ingyenes gőzhajóutazásra 1384608
12716
274
Military
1941 A Képes Vasárnap 1941. évi évfolyamának számai könyvbe kötve, többségében a világháborúval kapcsolatos cikkekkel 1398741
12717
274
Military
"Kiváló század" katonai selyemzászló, jó állapotban, 55x38 cm 1398719
12718
274
Military
cca 1960 Rendőrségi bőröv Kádár-címerrel, h: 80 cm 1398857
12719
274
Military
1916-1940 Katonai okmány hagyaték: igazolványok, egy fizetési meghagyás és egy fotó, 7 db / Hungarian military certificates 802236
12720
274
Military
1940 Magyar Királyi szentesi 41. honvéd kiegészítő parancsnokság személyzete, kemény hátú tablókép 31×24 cm 572880
12721
274
Military
cca 1970 A korszerű összfegyvernemi harc tartalma 13p. + A csapatfelderítés szervei, módjai, és módszerei 24p. 2 db kézirat 984936
12722
274
Military
Magyar Honvédség Szárazföldi Parancsnokság Székesfehérvár bronz emlékplakett Douglas W. Daniel tábornok részére fa talapzaton 20 cm 1331815
12723
274
Military
Vadászkés, üreges műanyag markolattal, a markolatgombban nem működő iránytűvel, tisztításra szorul, pengehossz: 14,5 cm, teljes hossz: 27,5 cm 1331794
12724
274
Military
Őzláb nyelű vadászkés, bőr tokban, jó állapotú pengével, h: 28,5 cm 1304484
12725
274
14000
Military
Indiai díszkard oroszlánfejes markolattal, vászonborítású hüvellyel, a penge rozsdás, egyébként jó állapotban, pengehossz: 69 cm, teljes hossz: 80 cm / Honourary sword from India with hilt decorated with lion head, with scabbard, the blade is rusty, blade length: 69 cm, full length: 80 cm 1257675
12726
274
Military
XIX. sz. vége: Cs. és kir. tüzérség. Színezett fametszet. / Infantry wood-engraving 43x28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft