Porcelán Tételek száma: 81
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1375854
11121
271
Zsolnay virág mintás kaspó, matricás, jelzett, hibátlan, m:10 cm 1368210
11122
271
3800
Zsolnay búzavirág mintás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm 1373929
11123
271
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán váza és tálka, matricás, hibátlan, jelzett, m:20 cm, 14×12 cm 1375844
11124
271
Hollóházi asszony népviseletben, kézzel festett, jelzett, alján apró mázhiba, m:28 cm 1370990
11125
271
Hollóházi díszváza, matricás, jelzett, hibátlan, m:35 cm 1370540
11126
271
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, hibátlan, d:14 cm 1372241
11127
271
Hollóházi emlék korsó "Sopron 1770-1982" felirattal, matricás, jelzett, hibátlan, m:15,5 cm 1369925
11128
271
Hollóházi kisméretű váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm 1230612
11129
271
Hollóházi porcelán teás készlet, hiányos: kanna (m: 16 cm), kiöntő (m: 10 cm), 2 db csésze+alj (d: 10,5 ill. 14,5 cm), kézzel festettek, jelzettek, kis kopásnyomokkal 1328609
11130
271
Hollóházi Állami Biztosítós reklám porcelán plakett, matricás, jelzett, hibátlan, 5×3 cm 1375318
11131
271
Hollóházi nyuszi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 6 cm 1373779
11132
271
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, hibátlan, d:12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft