Műtárgy, antikvitás

Tételek száma: 31

cca 1835-1848 Nagyszebeni ón tál, Franz Dambach (?-1885), poncolt, vésett, mesterjeggyel, kopásokkal, d: 30 cm /  cca 1835-1848 Tin plate from Sibiu made by Franz Dambach (?-1885), with hallmark, signs of wear / Hermannstädter Zinnteller, Franz Dambach (?-1885), mit Zinngießermarke / Farfurie sibiancă din cositor, cu marcă de meşter, d: 30 cm
11079.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

cca 1910 Pecsétnyomó készlet. Raiterlust márkájú. Kompletten, eredeti arannyomású bőr tokban. Jó állapotban / Complete seal maker set in original leather case, in nice condition 18x7x4 cm
11080.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Antik madárfejes porcelán szódásüveg fej, fehér mázas, kis lepattanással, jelzés nélkül, m:9,5 cm / Soda water bottle lid, porcelain.
11081.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

XIX. sz. vége: Hermann Richard Pfretzschner (1857-1921) vonókészítő mester által készített, jelzett professzionális hegedű vonó. Gyöngyház berakással, restaurált, használható, szép állapotban /  End of XIXth century. Hermann Richard Pfretzschner (1857-1921): Qualtity voilin bow. Signed. With shell inlay. In restored, nice condition. 73,4 cm
11082.

Kikiáltási ár:
360 000 Ft
975,61
1 125,00

cca 1910 Talpas réz kínáló szarvas figurával, jelzés nélkül, jó állapotban, m:34 cm, d:25,5 cm /  cca 1910 Copper serving dish with deer figure, without hallmark, in good condition, h: 34 cm, d: 25,5 cm
11083.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Német Puma White Hunter vadásztőr. Jelzett, eredeti bőr tokban (tok kissé dohos)  / Original Puma White Hunter dagger with original leather case 27 cm
11084.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

cca 1930 Körmeneti selyem zászló, Szent Imre és Gonzaga Szent Alajos kézzel festett olaj képével, festékhiánnyal, tetején szakadással,140x100 cm /  cca 1930 Silk procession banner with the portraits of Saint Emeric of Hungary and Saint Aloysius de Gonzaga, with signs of use, 140×100 cm
11085.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Swarowski Optik Tirol katonai távcső, 8×30, lencsevédővel, szíjjal, saját bőrtokjában, jó állapotban /  Swarowski Optik Tirol military binocular, in its own leather case, in good condition
11086.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

cca 1934 Zeiss Ikon Super Ikonta 530 fényképezőgép Carl Zeiss Tessar 1:3,5 f=7 cm objektívvel, eredeti bőr tokjában, napellenzővel, színszűrővel Hatschek és Farkas Budapest feliratú tokban, jó állapotban / Vintage camera in leather case with accessories, in good condition
11087.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

1956-os évjáratú bontatlan palack Tokaji Aszú, díszcsomagolásban / 1956 Tokaji Aszu wine. Unopened bottle in wooden case.
11088.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Alpakka nyelű, csont pengéjű, antik levélbontó / Letter opener. bone, alpacca 17 cm
11089.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1710-1760 Összecsukható, állítható ekvatoriális (egyenlítői) napóra iránytűvel, a főbb európai városokkal, réz, jelzett (Martin Koch, Graz [műk. 1719/1723-1749, Salzburg]), kis sérüléssel, csavarokkal, viseltes bőr tokban, 10,5×8,5×3,5 cm /  cca 1710-1760 Foldable and adjustable equatorial/equinoctial sundial, with compass, with the names of the main European cities, copper, with hallmark (Martin Koch, Graz [fl. 1719/1723-1749, Salzburg]), with a minor damage, with screws, in a worn-out leather case, 10,5×8,5×3,5 cm
11090.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
54

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft