https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 56

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Gronau, Georg: Correggio - des Meisters Gemälde in 196 abbildungen. Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben 10. Band. Stuttgart, 1907, Deutsche Verlags-Anstalt.Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.
1
13528.

Gronau, Georg: Correggio - des Meisters Gemälde in 196 abbildungen. Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben 10. Band. Stuttgart, 1907, Deutsche Verlags-Anstalt.Aranyozott kiadói egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
E. G. Warland: The fabric of modern buildings. London, 1950, Sir Isac Pitman. Kiadói egészvászon kötésben.
1
13529.

E. G. Warland: The fabric of modern buildings. London, 1950, Sir Isac Pitman. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Ilona Pataky-Brestyánszky : Margit kovács. Budapest, 1976, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben kissé vsieltes fedőborítóval
1
13530.

Ilona Pataky-Brestyánszky : Margit kovács. Budapest, 1976, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben kissé vsieltes fedőborítóval

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Anton Kreuzer: Die Uhr am Handgelenk. Geschichte der Armbanduhr. Az óra a csuklón. A karóra története. Német nyelvű. Műbör kötés, kiadói papírborítóban, 190 p. Klagenfurt, 1982, Carinthia.
1
13531.

Anton Kreuzer: Die Uhr am Handgelenk. Geschichte der Armbanduhr. Az óra a csuklón. A karóra története. Német nyelvű. Műbör kötés, kiadói papírborítóban, 190 p. Klagenfurt, 1982, Carinthia.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Anton Kreuzer: Die Armbanduhr. Spezialitaten, Extravaganzen und technische Steckbriefe Mit 125 Abbildungen, davon 21 in Farbe. A karóra. Német nyelvű. Klagenfurt, 1982, Carinthia. Műbőr kötés kiadói borítóban, 175 p.
1
13532.

Anton Kreuzer: Die Armbanduhr. Spezialitaten, Extravaganzen und technische Steckbriefe Mit 125 Abbildungen, davon 21 in Farbe. A karóra. Német nyelvű. Klagenfurt, 1982, Carinthia. Műbőr kötés kiadói borítóban, 175 p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Bálint Endre kiállítása. Budapest, Műcsarnok, november 23 - december 23. Szerk.: Ury Ibolya. [Bp.], 1984. Papírkötésben, jó állapotban.
1
13533.

Bálint Endre kiállítása. Budapest, Műcsarnok, november 23 - december 23. Szerk.: Ury Ibolya. [Bp.], 1984. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Bóka László: József Attila, Essay és Vallomás, Anonymus Irodalmi és Művészeti Kiadó Részvénytársaság, 1947, Budapest, 105 oldal, kemény papírkötés, a könyv kötése megsárgult, piszkos.
1
13534.

Bóka László: József Attila, Essay és Vallomás, Anonymus Irodalmi és Művészeti Kiadó Részvénytársaság, 1947, Budapest, 105 oldal, kemény papírkötés, a könyv kötése megsárgult, piszkos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Póstamúzeum Történeti Kiállításának Ismertetője, Közlekedési Dokumentációs V., Budapest, 1950, 95 oldal, ragasztott papírkötés, 14x19cm.
1
13535.

A Póstamúzeum Történeti Kiállításának Ismertetője, Közlekedési Dokumentációs V., Budapest, 1950, 95 oldal, ragasztott papírkötés, 14x19cm.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Székely Sándor: Mit akar tudni a filmről. 102 ábrával. Bp., 1943 Athenaeum. 215p.
1
13536.

Székely Sándor: Mit akar tudni a filmről. 102 ábrával. Bp., 1943 Athenaeum. 215p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Nagy Katalin: Házi bábszínház. Bp., é.n., Múzsák. 95 p. Kiadói papírkötésben.
1
13537.

Nagy Katalin: Házi bábszínház. Bp., é.n., Múzsák. 95 p. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Jankovichné Dalmai Mária: Az emberalak ábrázolásának fejlődése értelmi fogyatékos gyermekek rajzaiban. Bp., 1960, Akadémiai Nyomda. Kiadói papír kötésben.
1
13538.

Jankovichné Dalmai Mária: Az emberalak ábrázolásának fejlődése értelmi fogyatékos gyermekek rajzaiban. Bp., 1960, Akadémiai Nyomda. Kiadói papír kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ráth György(szerk.): Az iparművészet könyve.  A Magyar iparművészeti Társulat megbízásából. I-III. kötet. Bp., 1902, Athenaeum. A három kötet egységes festett, dúsan aranyozott kiadói egészvászon díszkötésben, javítandó gerinccel mind a 3 kötet, az egyik kihajtható kép fele hiányzik, ceruzás firkákkal.
1
13539.

Ráth György(szerk.): Az iparművészet könyve. A Magyar iparművészeti Társulat megbízásából. I-III. kötet. Bp., 1902, Athenaeum. A három kötet egységes festett, dúsan aranyozott kiadói egészvászon díszkötésben, javítandó gerinccel mind a 3 kötet, az egyik kihajtható kép fele hiányzik, ceruzás firkákkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz