Könyvek: Téli sport és hegymászás

Tételek száma: 46

Plank, Hans Wolfgang: Skiführer für die Samnaun-Gruppe. München, [1934], Bergverlag Rudolf Rother. Térképmelléklettel, útvonaltervekkel. Kicsit kopott papírkötésben, egyébkét jó állapotban.
13341.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Schwaighofer, H.: Wanderbuch durch die Stubaier und Ötztaler Alpen. Innsbruck, 1930m Wagner'sche Universitätbuchhandlung. Kissé megviselt papírkötésben.
13342.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Treptov, Leon: Die Berliner Kütten im Zillertal. Berlin, 1922, Verlag der Sektion Berlin des Deutsche und Österreichisches Alpenvereins. Kissé megviselt papírkötésben.
13343.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Benesch, Fritz: Spezialführer auf die Raxalpe. Bécs, 1914, Artaria. Térképmelléklettel, fekete-fehér fényképekkel. Kicsit kopott díszes vászonkötésben, jó állapotban.
13344.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Othmar Sehrig: Sehrig's Skiführer Nordtirol und Grenzgebiete. Band I. Innsbruck, 1935. Wagner'sche Universitäts-Buchhandlung. Foltos / Stained
13345.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Gut, Paul: Unfallhilfe und Hygiene im Alpinismus und Wintersport Sanitäts- und Rettungsbuch für Skifahrer und Alpinisten, Sportärzte und Samariter, für alpinen Militärdienst und alpine Jagd. Orell Füssli Verlag, 1943.  Zürich. Sok képpel, jó állapotú papírkötésben / In good paper binding, with many photos
13346.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

13347.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Nieberl, Franz: Das Klettern im Fels. München. 1922. Rother.
13348.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Franz Nieberl: Das Gehen auf Eis und Schnee. München, 1923. Rother. Egészvászon kötésben / In full linen binding
13349.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13350.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13351.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Berg und Buch - Zeitschrift für Alpine Bücherkunde und Alpines Schriftttum. München, 1928.
13352.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft