Nyomtatványok

Tételek száma: 353

cca 1940 Gyakorlati elektrotechnika, kapcsolási vázlatai, sérült mappában 15 lap, 50×40 cm
13224.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1940 Budapest Épület- és Lakásviszonyai az 1935. évben. I. rész. Kiadja Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala. 144 p. Kiadói papírkötésben.
13225.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1940 Volóc fotókkal illusztrált reklám nyomtatvány térkép melléklettel, duplán kihajthatós, 20x11cm
13226.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1940 Vénykönyv, Székesfőváros Alkalmazottak Segítőlapja, részben kitöltött, egészvászon kötésben, 15x11cm
13227.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1940 Időjárási jelentés Magyarországról 8p.
13228.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

3 db eredeti tervrajz az 1940-es évekből
13229.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1940 Pannonhalmi Szemle. XV. évf. II. szám. 80 p. Kiadói papírkötésben. Benne köszöntő tanulmány Horthy kormányzásának 20. évfordulója alkalmából.
13230.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1940 Karinthia, képes turisztikai ismertető füzet magyar nyelven, pp.:8, 18x13cm
13231.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1941 Kisebbségi Körlevél, A Pécsi Egyetemi Kisebbségi Intézet közleményei, pp.:127-201, 24x17cm
13232.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1941 Erdély öröksége c. sorozatot ismertető nyomtatvány, kihajthatós, szép állapotban, 17x34cm
13233.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1941 A Wellner Alpacca Részvénytársaság ezüstözött alpakka és Wello evőeszközeinek árjegyzéke, képekkel illusztrált
13234.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Kislakásos családi házak mintatervei. Kiadja a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. (Sajtó alá rendezte: Bierbauer Virgil. Előszó: Dr. Bessenyey Zénó. Bevezető: Irsy László). (Bp., 1941, Stephaneum ny.). 128p. Családi házak rajzai  és alaprajzai. Fűzve, kiadói papírborítóban, gerincen kis sérüléssel
13235.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft