Könyvek: Tudomány és technika Tételek száma: 131
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1272372
13699
262
Books: Science and technology
Schmidt József: Fémtechnologia. Szerszámgépek. Bp., 1928. Traub B. és Tsa. Kiadói, kissé elhajlott papírkötésben. 1272343
13700
262
Books: Science and technology
Riesz József: Fémipari szakrajz. Vezérfonal az ipt. iskolai fémipari szakrajz tanulásához. Bp., é.n. Vörösváry. 92 p. Kiadói papírkötésben. 1258114
13701
262
Books: Science and technology
A szemészet kézikönyve I-III. Szerkesztette Grósz Emil és Hoor Károly. Több mint 800 szövegközti ábrával. Bp., 1910, Franklin-Társulat. 1027+877+824 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben. 1251018
13702
262
Books: Science and technology
Alexis Carrel: Orvosok, kuruzslók, eretnekek. Francia orvosok tanulmányai az orvostudomány időszerű kérdéseiről. Fordította: Dr. Révay József. Bp., 1947, Révai. 331 p. Kiadói félvászonkötésben. 1252683
13703
262
7500
Books: Science and technology
Kiss-Szentágothai: Az ember anatómiájának atlasza. I-III. Bp., 1959-64, Medicina. Kiadói félvászonkötésben. A kötetekben több helyütt aláhúzások, bejegyzések. 1258078
13704
262
Books: Science and technology
1933 - A Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége - A magyar orvosi nagyhét harmadik ülésszakának jegyzőkönyve. Bp., 1933. MORTESZ. 294 p. Korabeli kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel. A címlap hiányzik. 1258055
13705
262
Books: Science and technology
1939 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XXV. naggyűlés. Bp., 1939. M. Sebésztársaság. 337 p. Korabeli félvászonkötésben, tulajdonosi pecséttel. 1252737
13706
262
Books: Science and technology
Dolgozatok a Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem II. sz. sebészeti klinikájáról. Szerkeszti Bakay Lajos. Bp., 1929, Egyetemi Nyomda. 236 p. Korabeli, kissé megvetemedett egészvászon-kötésben. 1252734
13707
262
Books: Science and technology
1918 - A magyar sebésztársaság munkálatai. I. kötet. XI. naggyűlés. Bp., 1918. M. Sebésztársaság. 333 p. Korabeli egészvászon-kötésben. 1252733
13708
262
Books: Science and technology
1913 - A magyar sebésztársaság munkálatai. I. kötet. VI. naggyűlés. Bp., 1913. M. Sebésztársaság. 220 p. Korabeli egészvászon-kötésben. 1252726
13709
262
Books: Science and technology
1912 - A magyar sebésztársaság munkálatai. V. naggyűlés. Bp., 1912. M. Sebésztársaság. 402 p. Korabeli egészvászon-kötésben. 1252721
13710
262
Books: Science and technology
1932 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XVIII. naggyűlés. Bp., 1932. M. Sebésztársaság. 164 p. Korabeli egészvászon-kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft