Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 262

Lampérth Géza: Kuruczvilág. Veér Judit rózsája és más kurucztörténetek. Bp., 1907, (Franklin). 187 p. Korabeli aranyozott félvászonkötésben.
14129.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

14130.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Verne Gyula: Utazás a Hold körül. Fordította: Gaál Mózes. Bp., é.n. Franklin-T. 211 l. számos szövegközti metszett képpel, gazdagon illusztrálva. Kiadói, illusztrált, festett, (bordó) egészvászon kötésben.
14131.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

14132.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

14133.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Selmeczi Kovács Attila: A tokmány. Budapest, 2008, Néprajzi Múzeum. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szép állapotban.
14134.

Kikiáltási ár:
800 Ft

14135.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

14136.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

14137.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Zágoni Mikes Kelemen törökországi levelei. Bev. Négyesy László et al. Bp., 1906, Franklin. II. Rákóczi Ferenc hamvainak hazaszállítása alkalmából készül emlékkiadás. Díszes, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
14138.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

14139.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

14140.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft