Militária

Tételek száma: 53

31177.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

DN "Magyar Honvédség Szárazföldi Vezérkar Székesfehérvár" ezüstözött Br emlékérem (42,5mm) T:2
31178.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Amerikai Egyesült Államok 1992. "Egyesült Államok Hadseregének Környezeti Higiéniás Ügynöksége" Br emlékérem (65mm) T:2 USA 1992. "U.S. Army Environmental Hygiene Agency / The Centre of Matrixed Occupational and Environmental Health Excellence 1942-1992" Br commemorative medal (65mm) C:XF
31179.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Amerikai Egyesült Államok DN "1. Páncélos Hadosztály / Biztonsági Kitüntetés" fém kihívás érem (45mm) T:1- USA ND "1st Armored Division - Old Ironsides / Presented on Behalf of the Commanding General - Safety Award" metal challenge medal (45mm) C:AU
31180.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bulgária 1933. "Háborús emlékmedál 1915-1918" aranyozott fém kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Bulgaria 1933. "Commemorative Medal for the War of 1915-1918" gilt metal decoration without ribbon C:XF
31181.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Japán 1875- "Felkelő Nap érdemrend IV. osztály" jelzetlen Ag zománcozott, aranyozott kitüntetés mellszalag nélkül (96,45g/74x111mm) T:2,2- több zománchiba, aranyozás kopott Japan 1875- "Order of the Rising Sun 4th Class" unmarked, enamelled and gold plated Ag decoration without ribbon (96,45g/74x111mm) C:XF,VF several enamel errors, gold plating worn
31182.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

Olaszország 1868. "Olasz Korona Rend Középkeresztje" zománcozott, jelzetlen, részben arany kitüntetés nyakmellszalaggal, eredeti "CRAVANZOLA" gyártói tokban T:2 zománchiba Rendkívül alacsony kikiáltási árról!! Italy 1868. "Order of the Crown of Italy, Commander" enamelled, partially gold decoration without hallmark, with neck ribbon, in original "CRAVANZOLA" case of issue C:XF enamel error Extremely low starting price!!
31183.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
59

Szovjetunió 1943. "Bohdan Hmelnickij Rend III. osztálya" sorszámozott Ag kitüntetés nem a saját rögzítő csavarjával T:2 Soviet Union 1943. "Order of Bogdan Khmelnitsky - 3rd class" serial numbered Ag decoration with not it's own screw back C:XF
31184.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

Szovjetunió 1965. "A Nagy Honvédő Háborúban aratott győzelem 20. évfordulója" sárgaréz kitüntetés mellszalagon (32mm) T:2 Soviet Union 1965. "Twenty Years of Victory in the Great Patriotic War 1941-1945" brass decoration with ribbon (32mm) C:XF
31185.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Szovjetunió 1965. "Háborús Veteránok és Antifasiszta Pártok Találkozója" zománcozott fém kitüntetés T:2 Soviet Union 1965. "International Meeting of Veterans and Anti-fascist Parties" enamelled metal decoration C:XF
31186.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szovjetunió 1967. "50 éves a Szovjetunió hadereje" aranyozott, zománcozott jubileumi kitüntetés mellszalagon (37mm) T:2,2- Soviet Union 1967. "50 Years of the Armed Forces of the USSR" gilt, enamelled jubilee medal on ribbon (37mm) C:XF,VF
31187.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szovjetunió 1975. "A Nagy Honvédő Háborúban aratott győzelem 30. évfordulója" sárgaréz kitüntetés mellszalagon (32mm) T:2 Soviet Union 1975. "Thirty Years of Victory in the Great Patriotic War 1941-1945" brass decoration with ribbon (32mm) C:XF
31188.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft