Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 152

Ezüst gyűrű,  Ag., nettó.:6gr., jelzett, méret:57/ Silver ring, Ag, net.: 6gr, marked, size: 57
19108.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst karlánc medálokkal,  Ag., nettó.:3gr., jelzett, 17cm /Silver bracelet with pendant, Ag, net.., 3gr, marked, 17cm
19109.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst karlánc medálokkal,  Ag., nettó.:6,3gr., jelzett, 18cm /Silver bracelet with pendant, Ag, net.., 6,3gr, marked, 18cm
19110.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst karlánc,  Ag., nettó.:4,4gr., jelzett, 18cm /Silver bracelet, Ag, net. 4,4gr, marked, 18cm
19111.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst karlánc,  Ag., nettó.:9,1gr., jelzett, 19cm /Silver bracelet, Ag, net. 9,1gr, marked, 19cm
19112.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst karlánc,  Ag., nettó.:7,3gr., jelzett, 21cm /Silver bracelet, Ag, net. 7,3gr, marked, 21cm
19113.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst fülbevaló,  Ag., nettó.:14,4gr., jelzés nélkül /Silver earrings, Ag, net.. 14,4gr, without hallmark
19114.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Aranyozott ezüst fülbevaló,  Ag., nettó.:6,2gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net.. 6,2gr, marked
19115.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst fülbevaló,  Ag., nettó.:8,5gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net.. 8,5gr, marked
19116.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüst fülbevaló,  Ag., nettó.:2,6gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net.. 2,6gr, marked
19117.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst fülbevaló,  Ag., nettó.:2,3gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net.. 2,3gr, marked
19118.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst fülbevaló,  Ag., nettó.:8gr., jelzett /Silver earrings, Ag, net.. 8gr, marked
19119.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft