Térképek

Tételek száma: 73

cca 1915 Nyugati hadszíntér. Kókai Lajos kiadása. 50x68 cm
12608.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

A Magyar Állam közigazgatási térképének lapmutató vázlata, 44x60 cm + az Új döntvénytár külső borítója
12609.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1910 Dél Tirol katonai térkép / cca 1910 South Tirol military map 80x60 cm
12610.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Andrees Allgemeiner Handatlas. Második kiadás. Bielefeld & Leipzig, 1886, Velhagen & Klasig Verlag. 120 térképpel. Nagyalakú, gerincén megerősített, kissé kopottas vászonborítású album, cserélt előzékekkel. Több lapon elázásból adódó színes folt.
12611.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

cca 1949-50  A magyar postai vonalcsoportok térképei, sorszámozott térképszelvény: Debreceni vonalcsoport, 3sz. lap, sok ceruzás bejegyzéssel, 59x42cm
12612.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1949-50  A magyar postai vonalcsoportok térképei, sorszámozott térképszelvény: Pestkörnyéki vonalcsoport, 16sz. lap,  kis szakadásokkal, 59x42cm
12613.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1933 Meners kleinex Lexikon Atlas - Egänzungsband. Térképek a földrészekről, a világ összes országáról. 110 térkép, a legtöbb 2 oldalas. Kiadói sérült-gerinchiányos egészvászonkötésben.
12614.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1941-1942 Magyarország hegy- és vízrajzi térképe, kiadja a M. kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 29x43 cm
12615.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1943 Szabolcs vármegye közigazgatási térképe, tervezte: Tallián Ferenc, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet R.T., 29x29 cm
12616.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11

1948 Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye közigazgatási térképe, tervezte Tallián Ferenc, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet Rt., 56x36 cm
12617.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Biczó Tamás grafikus és térképrajzoló ifjúkori térképrajzai füzetben
12618.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1944 Az Amerikai hadsereg térképei, 35db (A, Pl, Cs, Szu, Ro.)  Ny-K-i sávban, vegyes minőségben, de nagyrészt szép állapotban, 70x105cm
12619.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft