Térképek Tételek száma: 73
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1280979
12608
260
Maps
cca 1915 Nyugati hadszíntér. Kókai Lajos kiadása. 50x68 cm 1282626
12609
260
Maps
A Magyar Állam közigazgatási térképének lapmutató vázlata, 44x60 cm + az Új döntvénytár külső borítója 976142
12610
260
3400
Maps
cca 1910 Dél Tirol katonai térkép / cca 1910 South Tirol military map 80x60 cm 1254947
12611
260
Maps
Andrees Allgemeiner Handatlas. Második kiadás. Bielefeld & Leipzig, 1886, Velhagen & Klasig Verlag. 120 térképpel. Nagyalakú, gerincén megerősített, kissé kopottas vászonborítású album, cserélt előzékekkel. Több lapon elázásból adódó színes folt. 1284015
12612
260
Maps
cca 1949-50 A magyar postai vonalcsoportok térképei, sorszámozott térképszelvény: Debreceni vonalcsoport, 3sz. lap, sok ceruzás bejegyzéssel, 59x42cm 1284172
12613
260
Maps
cca 1949-50 A magyar postai vonalcsoportok térképei, sorszámozott térképszelvény: Pestkörnyéki vonalcsoport, 16sz. lap, kis szakadásokkal, 59x42cm 1280084
12614
260
Maps
1933 Meners kleinex Lexikon Atlas - Egänzungsband. Térképek a földrészekről, a világ összes országáról. 110 térkép, a legtöbb 2 oldalas. Kiadói sérült-gerinchiányos egészvászonkötésben. 1284253
12615
260
Maps
cca 1941-1942 Magyarország hegy- és vízrajzi térképe, kiadja a M. kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 29x43 cm 1284262
12616
260
Maps
1943 Szabolcs vármegye közigazgatási térképe, tervezte: Tallián Ferenc, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet R.T., 29x29 cm 1284301
12617
260
Maps
1948 Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye közigazgatási térképe, tervezte Tallián Ferenc, kiadja a Magyar Földrajzi Intézet Rt., 56x36 cm 1284303
12618
260
Maps
Biczó Tamás grafikus és térképrajzoló ifjúkori térképrajzai füzetben 1286666
12619
260
40000
Maps
1944 Az Amerikai hadsereg térképei, 35db (A, Pl, Cs, Szu, Ro.) Ny-K-i sávban, vegyes minőségben, de nagyrészt szép állapotban, 70x105cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft