Órák

Tételek száma: 33

Times billenőmotoros fém karóra, nem kipróbált
11238.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Citizen 28800 női karóra, naptáras, működik, jelzett, bőr szíjjal
11239.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Díszes Elgin zsebóra, működik
11240.

Díszes Elgin zsebóra, működik

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Art deco stílusú Doxa zsebóra lánccal, működik, cserélt, plexi óraüveggel, saját dobozában
11241.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Roamer Searock automatic férfi karóra, működik bőr szíjjal, naptáras
11242.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Aranyozott, szarvas-, ill. autómotívummal díszített duplafedelű zsebóra, a számlapján hajszálrepedésekkel, lánccal, működik
11243.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63

Doxa Synergon qoartz karóra, új állapotban, eredti védőfóliákkal, eredeti dobozában, papírral / Brand new Doxa watch
11244.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

11245.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

cca 1910 Szeged Braunswetter János órás jelzett zsebóra. repedt számlappal, nem jár, Külső, belső tok és számlap is névvel jelzett.
11246.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Fero svájci másodpercmutatós karóra, bőr szíjjal, kopott, működik, jelzett
11247.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1910 Miskolc, Nagy Mihály MÁV. pályaórás jelzett ezüst zsebóra. Zenith szerkezettel. HIbátlan számlappal, Niellós virág díszítésű tokkal, szép állapotban. Nem jár. / Silver pocket watch with niello ornaments, does not work.
11248.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

cca 1930 Elgin másodpercmutatós zsebóra, díszes, gravírozott tokkal, tájkép díszítéssel. Szép állapotban, működőképesen, jó üveggel. / Elgin mechanic pocketwatch with working mechanics
11249.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft