Őfelsége Ferenc József Bécsújhelyen, A repülőtéren Schleyer altábornagy és Petróczy István százados; Hadirepülőgép Kiállítás / Franz Joseph with Schleyer and Petróczy in Wiener Neustadt, military aircraft
II. Ottó király a cs. és kir. 17. gyalogezred tulajdonosa, ezredesi egyenruhában, kiadja a 'Legitim Királyság' Szombathely / Otto, the Crown Prince (kopott sarkak / worn edges)
13 db RÉGI uralkodói motívumlap; Károly és Zita királyné Ottóval, Ferenc József a ravatalon. Vegyes minőségű képeslapok / 13 pre-1945 royalties motive cards; Charles IV and Zita with Otto, Franz Joseph's funeral. Mixed quality