Órák

Tételek száma: 32

cca 1970 Timex mechanikus, vízálló karóra, jól jár / Timex mechanic watch, works well
11247.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Citizen 28800 női karóra, naptáras, működik, jelzett, bőr szíjjal
11248.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

cca 1920 Doxa zsebóra működőképes szerkezettel, másodpercmutató nélkül, de egyébként jó állapotban
11249.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Cartier női karóra, fém szíjjal, jelzett (593120), nem müködik
11250.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Havannes másodpercmutatós svájci zsebóra, működő szerkezettel, fém óralánccal / Swiss Havannes pocket watch.
11251.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

11252.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Doxa Synergon qoartz karóra, új állapotban, eredti védőfóliákkal, eredeti dobozában, papírral / Brand new Doxa watch
11253.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Doxa férfi karóra, jelzett, sorszámozott, bőr szíjjal, számlap enyhén karcos, működik
11254.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1910 Szeged Braunswetter János órás jelzett zsebóra. repedt számlappal, nem jár, Külső, belső tok és számlap is névvel jelzett.
11255.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Fero svájci másodpercmutatós karóra, bőr szíjjal, kopott, működik, jelzett
11256.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Coca-Cola fali óra, fém, nem kipróbált, d:28 cm
11257.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

cca 1910 Miskolc, Nagy Mihály MÁV. pályaórás jelzett ezüst zsebóra. Zenith szerkezettel. HIbátlan számlappal, Niellós virág díszítésű tokkal, szép állapotban. Nem jár. / Silver pocket watch with niello ornaments, does not work.
11258.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft