Órák Tételek száma: 32
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1040022
11247
258
4200
Watches
cca 1970 Timex mechanikus, vízálló karóra, jól jár / Timex mechanic watch, works well 1230058
11248
258
Watches
Citizen 28800 női karóra, naptáras, működik, jelzett, bőr szíjjal 1057835
11249
258
Watches
cca 1920 Doxa zsebóra működőképes szerkezettel, másodpercmutató nélkül, de egyébként jó állapotban 1239176
11250
258
Watches
Cartier női karóra, fém szíjjal, jelzett (593120), nem müködik 1006935
11251
258
Watches
Havannes másodpercmutatós svájci zsebóra, működő szerkezettel, fém óralánccal / Swiss Havannes pocket watch. 1246700
11252
258
15000
Watches
Dolce & Gabbana karóra, több funkciós, jelzett, jótállási jeggyel, eredeti dobozában, fém szíjjal, müködik 1157063
11253
258
26000
Watches
Doxa Synergon qoartz karóra, új állapotban, eredti védőfóliákkal, eredeti dobozában, papírral / Brand new Doxa watch 1221259
11254
258
Watches
Doxa férfi karóra, jelzett, sorszámozott, bőr szíjjal, számlap enyhén karcos, működik 1271967
11255
258
Watches
cca 1910 Szeged Braunswetter János órás jelzett zsebóra. repedt számlappal, nem jár, Külső, belső tok és számlap is névvel jelzett. 1221258
11256
258
Watches
Fero svájci másodpercmutatós karóra, bőr szíjjal, kopott, működik, jelzett 1268134
11257
258
Watches
Coca-Cola fali óra, fém, nem kipróbált, d:28 cm 1271974
11258
258
40000
Watches
cca 1910 Miskolc, Nagy Mihály MÁV. pályaórás jelzett ezüst zsebóra. Zenith szerkezettel. HIbátlan számlappal, Niellós virág díszítésű tokkal, szép állapotban. Nem jár. / Silver pocket watch with niello ornaments, does not work. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft