Nyomtatványok Tételek száma: 372
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1253239
13310
258
Printed Materials
Karl Verhagen: Tafeln zur Prüfung des Farbensinnes. Leipzig., é.n., Veb Georg Thieme. Színlátás-vizsgálati ábrák. 23 képpel. Kiadói egészvászon-kötésben. 1253222
13311
258
Printed Materials
Kisnyaralók, hétvégi házak, nyaralók. Építésügyi tájékoztató. Bp., é.n., ÉTK. Kiadói papírkötésben. 1251763
13312
258
Printed Materials
Rotterdam. Fekete-fehér látkép-fotókat tartalmazó leporelló. Kiadói aranyozott kartonkötésben. 21x15 cm. 1253586
13313
258
Printed Materials
Ricordo di Roma. Parte I-II. 2x32 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A gerinc kissé sérült. 1272127
13314
258
Printed Materials
10 db XX. századi, érdekes kitöltetlen nyomtatvány, űrlap. 1270141
13315
258
Printed Materials
Vegyes leporelló tétel, retrók, külföldi és magyar vonatkozásúak, több mint 15db 1272228
13316
258
Printed Materials
Hatalmas nyomtatvány hagyaték tétel, nagy ládányi átnézendő okmány, fotó, és mindenféle papírrégiség 1268140
13317
258
Printed Materials
Vegyes nyomatok régi metszetekről, különböző méretben és minőségben, 32db, cca 22x15cm és 25x20cm között 1134258
13318
258
Printed Materials
Budapest V. Kormos gyógyszertár recept boríték, benne receptekkel 1265451
13319
258
Printed Materials
cca 1930 Emlékezzünk Nagy-Magyarországról. IV. füzet, Pesti Hírlap képekkel, 38p 1271731
13320
258
Printed Materials
Utazás Erdélyben. Kiadja a Szent István Cikóriagyár Budapest. Átnézte: Dr. Cholnoky Jenő. 2. sz. füzet. Bp., 1937. Hungária. 64 beragasztott színes képpel. Teljes! Kiadói, színes, illusztrált, zsinórfűzéses papírborítóban. Jó állapotban. 1269982
13321
258
3200
Printed Materials
kb 600 db szentkép, közte kb 300 egyforma Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft