Nyomtatványok

Tételek száma: 372

Karl Verhagen: Tafeln zur Prüfung des Farbensinnes. Leipzig., é.n., Veb Georg Thieme. Színlátás-vizsgálati ábrák. 23 képpel. Kiadói egészvászon-kötésben.
13310.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Kisnyaralók, hétvégi házak, nyaralók. Építésügyi tájékoztató. Bp., é.n., ÉTK. Kiadói papírkötésben.
13311.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Rotterdam. Fekete-fehér látkép-fotókat tartalmazó leporelló. Kiadói aranyozott kartonkötésben. 21x15 cm.
13312.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ricordo di Roma. Parte I-II. 2x32 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A gerinc kissé sérült.
13313.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10 db XX. századi, érdekes kitöltetlen nyomtatvány, űrlap.
13314.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vegyes leporelló tétel, retrók, külföldi és magyar vonatkozásúak, több mint 15db
13315.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hatalmas nyomtatvány hagyaték tétel, nagy ládányi átnézendő okmány, fotó, és mindenféle papírrégiség
13316.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Vegyes nyomatok régi metszetekről, különböző méretben és minőségben, 32db, cca 22x15cm és 25x20cm között
13317.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Budapest V. Kormos gyógyszertár recept boríték, benne receptekkel
13318.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1930 Emlékezzünk Nagy-Magyarországról. IV. füzet, Pesti Hírlap képekkel, 38p
13319.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Utazás Erdélyben. Kiadja a Szent István Cikóriagyár Budapest. Átnézte: Dr. Cholnoky Jenő. 2. sz. füzet. Bp., 1937. Hungária. 64 beragasztott színes képpel. Teljes! Kiadói, színes, illusztrált, zsinórfűzéses papírborítóban. Jó  állapotban.
13320.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

kb 600 db szentkép, közte kb 300 egyforma
13321.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft