Nyomtatványok

Tételek száma: 395

12969.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1913 A budapesti és a környékbeli magyar kir. távbeszélő-hálózatok előfizetőinek betűsoros névsora. Korai telefonkönyv. 568p. Jó állapotban
12970.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1914 Utasítás a bírói és rendőri hullavizsgálat körül követendő eljárás iránt. Bp., 1914. Pesti könyvnyomda, 46p.
12971.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

12972.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1915  Díszítő Művészet c. folyóirat mellékletei, 10db, különféle méretben, 9x14cm és 18x14cm
12974.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

12975.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1916 Károly király és Zita királynő koronázási emléklap keretben, cca 21x14cm
12976.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1916 Chemiker-Kalender. Ein Hilfsbuch für Chemiker, Physiker, Mineralogen, Industrielle, Pharmazeuten, Hüttenmanner usw. von dr. Rudolf Biedermann. I-II. kötet. pp.:444, 712
12977.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1916 A Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre, 26. évfolyam, szerk. Schmittely József, megjelent a Légrády Testvérek kiadásában. 272 p. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
12978.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1917-1918 a Tolnai világlapja 17-18. évfolyamának lapszámai egy kötetbe kötve, vászonkötésben, jó állapotban
12979.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Nyomdász Évkönyv és Uti Kalauz. Szerk: Lerner Dezső, Bp., 1917. A Magyarországi könyvnyomdászok Szakegyesülete kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben.
12980.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1918 Élet. Képes heti folyóirat. Szerk.: Andor József. Sok érdekes cikkel és képanyaggal. Félvászon kötésben. Az első két oldal sarka leszakítva. pp.:cca 600, 29x21cm
12981.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft