Nyomtatványok Tételek száma: 395
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1125143
12969
257
Printed Materials
1912 Garnison Castelnuovo szecessziós táncmulatsági meghívó, 23x11cm/ 1912 Art Nouveau dance invitations at Castelnuovo Garnison, 23x11cm 1262820
12970
257
Printed Materials
1913 A budapesti és a környékbeli magyar kir. távbeszélő-hálózatok előfizetőinek betűsoros névsora. Korai telefonkönyv. 568p. Jó állapotban 1222948
12971
257
Printed Materials
1914 Utasítás a bírói és rendőri hullavizsgálat körül követendő eljárás iránt. Bp., 1914. Pesti könyvnyomda, 46p. 1041188
12972
257
Printed Materials
Molnárok és gépészek zsebnaptára az 1913. évre. "Molnárok Lapja" Thália Műintézet R.-T., 1912. Kissé viseltes, kiadói egészvászon kötésben. Nagyon sok érdekes információval, illusztrációval. 1260097
12974
257
Printed Materials
cca 1915 Díszítő Művészet c. folyóirat mellékletei, 10db, különféle méretben, 9x14cm és 18x14cm 994790
12975
257
Printed Materials
1915 Budapesti Közlöny fél éves számai igényes félvászon kötésben kinevezésekkel, háborús hírek krónikájával, szép állapotban 1260446
12976
257
Printed Materials
1916 Károly király és Zita királynő koronázási emléklap keretben, cca 21x14cm 1259424
12977
257
Printed Materials
1916 Chemiker-Kalender. Ein Hilfsbuch für Chemiker, Physiker, Mineralogen, Industrielle, Pharmazeuten, Hüttenmanner usw. von dr. Rudolf Biedermann. I-II. kötet. pp.:444, 712 1260410
12978
257
Printed Materials
1916 A Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre, 26. évfolyam, szerk. Schmittely József, megjelent a Légrády Testvérek kiadásában. 272 p. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. 1260167
12979
257
Printed Materials
1917-1918 a Tolnai világlapja 17-18. évfolyamának lapszámai egy kötetbe kötve, vászonkötésben, jó állapotban 1241204
12980
257
Printed Materials
Nyomdász Évkönyv és Uti Kalauz. Szerk: Lerner Dezső, Bp., 1917. A Magyarországi könyvnyomdászok Szakegyesülete kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben. 1251717
12981
257
Printed Materials
1918 Élet. Képes heti folyóirat. Szerk.: Andor József. Sok érdekes cikkel és képanyaggal. Félvászon kötésben. Az első két oldal sarka leszakítva. pp.:cca 600, 29x21cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft