Fotó Tételek száma: 386
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
969730
12293
257
Photo
cca 1950 Körmendy Imre: Nem merem felbontani! Fotó, jelzés nélkül. 17,5x12,5cm 969739
12294
257
Photo
cca 1950 Körmendy Imre: Majális. Fotó, jelzés nélkül. Sarkánál kissé sérült. 16,5x23cm 969694
12295
257
Photo
cca 1950 Körmendy Imre: Segíts fiam, apádnak! Fotó, jelzés nélkül. 23x17cm 969664
12296
257
Photo
cca 1950 Körmendy Imre: Bambizni jó! Fotó, jelzés nélkül. Sarkánál kissé sérült. 16,5x22cm 1257414
12297
257
Photo
cca 1966 Laczy Zoltán: Op-art (Pécsi Balett), pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 18x24 cm 1264183
12298
257
2200
Photo
cca 1960 Márai Iván: Balettkar, Rózsakeringő, feliratozott fotóművészeti alkotás, 15,5x24 cm 1257076
12299
257
3200
Photo
cca 1940 Matheisel József (1908-1961) rozsnyóbányai fotóművész 3 db jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotása a Magas-Tátrából, 24x18 cm 1245959
12300
257
Photo
cca 1960 Medgyesi László: Tojásos csendélet, kasírozva, feliratozva, sérüléssel, 29x40 cm 1257320
12301
257
Photo
cca 1965 Mohácsi József: Őrszolgálat, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 20x15 cm 1257358
12302
257
Photo
cca 1985 Molnár-Csikós Virág jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotása, 20x20 cm 1264360
12303
257
Photo
Tájkép, jelzett fotó, Nagygyörgy Sándor, 17x23cm 1257397
12304
257
Photo
1966 Rezsek György: Brikett, pecséttel jelzett, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 18x24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft