Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 127
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1258349
19060
256
Jewellery
Ezüst gyűrű kövekkel, jelzett, Ag.: 3,1gr., méret:52/ Silver ring with stones, marked, Ag .: 3,1gr size. 52 1258348
19061
256
Jewellery
Ezüst gyűrű kövekkel, jelzett, Ag.: 4,7gr., méret:54/ Silver ring with stones, marked, Ag .: 4,7gr size. 54 1258548
19062
256
3800
Jewellery
Ezüstgyűrű kővel, jelzett, Ag., br.:12,7gr/ Silver rings with stones, marked, br, Ag. 12,7gr. 1258544
19063
256
Jewellery
Ezüst fülbevaló, jelzett, Ag., br.:9,3gr/ Silver earrings, marked, br, Ag. 9,3gr.. 1258542
19064
256
Jewellery
Ezüstfülbevaló kővel, jelzett, Ag., br.:3,9gr./ Silver earrings with stones, marked, br, Ag. 3,9gr.. 1258538
19065
256
Jewellery
Ezüstgyűrűk kővel,3db, jelzett, Ag., br.:3,2gr., méret:49-52/Silver rings with stones, set of 3, marked, br, Ag. 3,2gr size. 49-52. 1258534
19066
256
Jewellery
Ezüstgyűrű kővel, jelzett, Ag., br.:0,1gr., méret:52/Silver rings with stones, marked, br, Ag. 0,1gr size. 52 1258529
19067
256
Jewellery
Ezüstgyűrű kővel, jelzett, Ag., br.:1,6gr., méret:50/Silver rings with stones, marked, br, Ag. 1,6gr, size.. 50 1258531
19068
256
Jewellery
Ezüstgyűrű kővel, jelzett, Ag., br.:4,1gr., méret:51/Silver rings with stones, marked, br, Ag. 4,1gr size. 51 1258526
19069
256
Jewellery
Aranyozott ezüstkarlánc, jelzett, Ag., 4,7gr., 40cm, 18cm/ Gold-plated silver bracelet, marked, Ag. 4,7gr., 40cm, 18cm 1258525
19070
256
Jewellery
Ezüstkarlánc és nyaklánc, jelzett, Ag., 44,5gr., 40cm, 18cm/Silver bracelet and necklace, marked, Ag. 44,5gr., 40cm, 18cm 1258469
19071
256
Jewellery
Ezüst karlánc, jelzett, Ag., 3,2gr., 19cm/Silver bracelet, marked, Ag. 3,3gr., 19cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft