Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 127

Ezüst gyűrű kövekkel, jelzett, Ag.: 3,1gr., méret:52/ Silver ring with stones, marked, Ag .: 3,1gr size. 52
19060.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst gyűrű kövekkel, jelzett, Ag.: 4,7gr., méret:54/ Silver ring with stones, marked, Ag .: 4,7gr size. 54
19061.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüstgyűrű kővel, jelzett, Ag., br.:12,7gr/ Silver rings with stones, marked, br, Ag. 12,7gr.
19062.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst fülbevaló, jelzett, Ag., br.:9,3gr/ Silver earrings, marked, br, Ag. 9,3gr..
19063.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüstfülbevaló kővel, jelzett, Ag., br.:3,9gr./ Silver earrings with stones, marked, br, Ag. 3,9gr..
19064.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüstgyűrűk kővel,3db, jelzett, Ag., br.:3,2gr., méret:49-52/Silver rings with stones, set of 3, marked, br, Ag. 3,2gr size. 49-52.
19065.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüstgyűrű kővel, jelzett, Ag., br.:0,1gr., méret:52/Silver rings with stones, marked, br, Ag. 0,1gr size. 52
19066.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüstgyűrű kővel, jelzett, Ag., br.:1,6gr., méret:50/Silver rings with stones, marked, br, Ag. 1,6gr, size.. 50
19067.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüstgyűrű kővel, jelzett, Ag., br.:4,1gr., méret:51/Silver rings with stones, marked, br, Ag. 4,1gr size. 51
19068.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Aranyozott ezüstkarlánc, jelzett, Ag., 4,7gr., 40cm, 18cm/ Gold-plated silver bracelet, marked, Ag. 4,7gr., 40cm, 18cm
19069.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüstkarlánc és nyaklánc, jelzett, Ag., 44,5gr., 40cm, 18cm/Silver bracelet and necklace, marked, Ag. 44,5gr., 40cm, 18cm
19070.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst karlánc, jelzett, Ag., 3,2gr., 19cm/Silver bracelet, marked, Ag. 3,3gr., 19cm
19071.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft