Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 121

Ezüst, glídes nyaklánc, jelzett, Ag., 10,9gr., 45cm/Silver, glides necklace, marked, Ag. 10,9gr., 45cm
19036.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Ezüst, Figaro nyaklánc, jelzett, Ag., 24,5gr., 57cm/Silver, Figaro necklace, marked, Ag. 24,5gr., 57cm
19037.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst, fantázia nyaklánc, jelzett, Ag., 8,5gr., 56cm/Silver, fantasy necklace, marked, Ag. 8,5gr., 56cm
19038.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst szívmedál,  jelzett, Ag., 5,6gr./ Silver heart pendant, marked, Ag. 5,6gr.
19039.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst (Ag.) lánc, csiszolt gránáttal és gyönggyel, bruttó: 6 g
19040.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst (Ag.) kígyós gyűrű, méret: 56, nettó: 4,6 g
19041.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst (Ag.) nyaklánc motoros medállal, h:30 cm, nettó: 11 g
19042.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüst (Ag.) nyaklánc szintetikus kő medállal, h:22 cm, bruttó: 5,8 g
19043.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst (Ag.) fülbevaló teklagyönggyel, bruttó: 2,8 g
19044.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ezüst (Ag.) hajtű, almandinnal, h:7 cm, bruttó: 6 g
19045.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

XIX. sz vége: Thale a. H. aranyozott ezüst kanál, zománcfestett képpel és címerrel / Vintage silver spoon. Thale a. H., Germany 11 g
19046.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ezüst kulcstartók, Ag., 22,5gr.,jelzett, 2db, cca 10cm/  Silver key chains, Ag. 22,5gr., marked, 2,cca 10cm
19047.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft