Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 39

Hungary. A Friendly Gift to the Rotarians of Every Part of the World. Offered by the Hungarian Rotarians. Bp., 1931, Athenaeum. Kiadói laza félvászonkötésben, a gerincet vászoncsíkkal pótolták.
14136.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Francisque Girard: Les Meubles Bressans. L'Art rustique et la Décoration d'intérieur. Bourg-en-Bresse, 1931, Etablissements Francisque Girard. Kiadói papírkötésben, számos ábrával.
14137.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

14138.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Emile Verhaeren: Fünf erzählungen. Frans Masereel 28 fametszetével. Leipzig, 1922, Insel-Verlag. Kiadói félvászonkötésben.
14139.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

14140.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ernest Renan: Histoire du peuple d'Israël V. Paris, 1923, Calmann-Levy. 427 p. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
14141.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ernest Renan: Histoire du peuple d'Israël IV. Paris, 1923, Calmann-Levy. 411 p. Korabeli félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
14142.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

14143.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

14144.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

14145.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Werte des Platon. Erster Band. Lemgo, 1778, Menerschen Buchandlung. Erősen kopott kemény kötésben.
14146.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

14147.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft