Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 57

Ezüst 1 Franc 1871, foglalatban,Ag., 15gr., jelzett,10x3,5cm /Silver 1 Franc 1871, socket, Ag. 15gr., marked, 10x3,5cm
19012.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst wales nyaklánc, vastag,,  Ag., 37,5gr.,jelzett, 51cm /Welsh Silver necklace, Ag, 37,5gr., marked, 51cm
19013.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Ezüst antik késbak, Ag., 62,8gr., Buda 1844, jelzett, 10cm/  Antique silver knife support, Ag. 62,8gr., In 1844, marked, 10cm
19014.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Ezüst cukorfogó,  Ag., 8gr.,jelzett, 7cm / Silver sugar tongs, Ag. 8gr., marked, 7cm
19015.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) karkötő kis képekkel díszítve, jelzés nélkül, 33,1 g
19016.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű markazittal, zománccal, jelzett, méret: 57, br: 7,9 g / silver ring, size: 57, br: 7,9 g
19017.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) nyaklánc szintetikus kövekkel díszített medálrésszel, h: 40 cm, jelzett, br: 4,3 g
19018.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Fonott mintájú ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, h: 28,9 g
19019.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Arany (14K) karkötő, sárga-fehér, jelzett, bruttó:9,4 g, h:20 cm
19020.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

Ezüst(Ag) fülbevaló pár és hozzá illő függő lápisz lazuli és kvarc kövekkel díszítve, jelzett, br: 18,9 g
19021.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11

Aranyozott ezüst(medál) szív alakú medál pinkopál kővel, jelzett, br: 9,6 g
19022.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Howlit kövekkel díszített ezüstözött függő hozzáillő fülbevalóval és gyűrűvel, jelzettek, gyűrű mérete: 55
19023.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft