Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 263

P. Ábrahám Ernő: Árva királyfi 1.: A csudaszarvas. Bp., [1926], Pallas. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13646.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13647.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Széchenyi. A magyarság hódolása a legnagyobb magyar születésének százötvenedik évfordulóján. Bp., 1942, Athenaeum. Kicsit laza, enyhén kopott vászonkötésbe, kissé kopott aranyozással, egyébként jó állapotban.
13648.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

13649.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13650.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Széchenyi István, gróf: A Kelet népe 1841. Pesten, 1841. Trattner-Károlyi. Első kiadás! Széchenyi talán legnagyobb vihart kiváltó munkája. Kossuth még ugyanebben az évben válaszolt Felelet című munkájában. A kor olyan neves politikusai közül is számosan megszólaltak Kossuth mellett, mint Wesselényi, Deák és Eötvös József, sőt még a Széchenyi feltétlen hívének számító Fáy András is bírálta emiatt mentorát. Kettejük vitája egészen 1848-ig tartott. Kissé viseltes korabeli karton kötésben.
13651.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

13652.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

13653.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13654.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Web design index 2. Compliled by Günter Beer. Amsterdam 2002.
13655.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13656.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Francia-magyar szótár. Szerk.: Eckhardt Sándor. 1-2. köt. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13657.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft