Festmények és grafikák Tételek száma: 249
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1213109
10084
251
Kesztyűs Ferenc (1932-): Virágcsendélet. Tűzzománc, cserép, jelzett, keretben, 29×29 cm 1214215
10085
251
Kéthelyi István (?-?): Ház virágzó bokrokkal. Olaj, karton, jelzett, keretben, 21×31 cm 1184236
10086
251
Kis Fehér jelzéssel: Önarckép 923. Vegyes technika, papír (apró szakadásokkal), 40×30 cm 1210162
10087
251
Kiszely Nándor József(1872-?): Karikatúra. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27x19 cm 1211283
10088
251
Kmetty jelzéssel: Tanulmány rajz (férfi akt). Szén, papír, 60×40 cm 1211284
10089
251
Kmetty jelzéssel: Tanulmány rajz (férfi akt). Szén, papír, 60×40 cm 1211336
10090
251
Koffán jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 55×41 cm 1139012
10091
251
Koleszár György (?-?): A jó pásztor. Olaj, vászon, jelzett, antik nagy méretű keretben, 60×110 cm 1149602
10092
251
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Leány portré. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 8,5×10 cm 1209741
10093
251
Komáromi jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 50×38 cm 1186100
10094
251
Komáromi jelzéssel: Szoba részlet. Akvarell, papír, 18×13 cm 1211195
10095
251
17000
Komjáti Géza (1956- ): Magányos hölgy, olaj, farost, díszes, aranyozott fa keretben, 13×10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft