Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 43

Ezüst kanál,címeres,Ag.,br.:27,1gr., jelzett, 2db, 11cm/Silver spoon, coat of arms br, Ag... 27.1 grams, marked, 2, 11cm
19012.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,91
17,19

Ezüst kanál,zománcos,Ag.,br.:23,6gr., jelzett, 2db, 11cm/ Silver spoon, enamel, Ag... 23.6 grams, marked, 2pz, 11cm
19013.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1900 Szűz Mária festett miniatűr porcelán medál arany kerettel / Porcelain miniature with gold frame
19014.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Dupla fedeles arany(Au) zsebóra, jelzett, d: 3 cm, br: 19,7 g
19015.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Ezüst(Ag)kupakos üvegdugó, nemesi címerrel, 2 db, jelzett, br: 54,6 g
19016.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

1914 A 8. tábori század tisztikarának aláírása ezüst(Ag) lemezbe vésve, jelzetlen, 10x5,5 cm, nettó: 36,9 g
19017.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, sérült fülbevalókkal, jelzés nélkül, br: 4,7 g
19018.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) dalmata alakú medál, jelzett, 3,2 g
19019.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Keleti motívumos, sárkánnyal díszített ezüst (Ag.) cukorfogó, jelzés nélkül, nettó 32 g, h: 13,5 cm
19020.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1940 Arany Doxa karóra, 14 K arany tokkal és hátlappal. Tisztítandó számlappal, plexin repedéssel. Működő szerkezettel. / Gold Doxa watch, works
19021.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
149,05
171,88

Díszes ezüst (Ag.) karkötő, jelzett, nettó 29,4 g
19022.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Virágmotívumokkal díszített kerek, ezüst(Ag) púdertartó, fém betéttel, jelzett, d: 6 cm, nettó: 31,4 g
19023.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft