Bolhapiac

Tételek száma: 405

Sárgaréz oldaltölcsér, 32x11cm
11303.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Tömítőgyűrűk, különféle méretben és  anyagból
11304.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Qualcast angol kézi fúró, 32cm
11305.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

0,13-as Rotring micronorm tollhegy, 4db
11306.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Különféle méretű Rotring micronorm tollhegy, 12db
11307.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

"L" Vitorlás hajómodellek országos bajnoksága 1962, I. csapat, felakasztható háromszögű vászon zászló, hátulján Kádár-címerrel
11308.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

"Vándorzászló a 'Vezess balesetmentesen' mozgalom legjobb egységének" feliratú vászon zászló
11309.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

"MHSZ 40" feliratú vászonszatyor
11310.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

"L" Vitorlás hajómodellek országos bajnoksága 1963, I. csapat, felakasztható háromszögű vászon zászló, hátulján Kádár-címerrel
11311.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Koronás magyar kiscímer, zománcozott fémlemez, lekopásokkal, 14,5×11 cm
11312.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

3 db Lametta régi karácsonyfadísz, saját borítékjaikban
11313.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Gazdagon díszített rezezett fém teaszűrő kanál, jelzett (M. Jarra ) h:21 cm
11314.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft